Facebook ta paylaştweet le

EÇEV’de bayrak değişimi

7.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’nda 30 Mart’ta yapılan Genel Kurulun ardından yeni Yönetim Kurulu göreve başladı.

Vakfın, Altındağ Rasih Somer Etkinlik Merkezinde yapılan 27. Genel Kurul toplantısı, pandemi kısıtlamalarına uygun olarak, açık havada, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri dikkate alınarak gerçekleştirildi. Genel Kurul’da 2021-2023 yıllarında görev yapacak yeni yönetim kurulu için seçim yapıldı. Üç dönem ve altı yıldır Vakfın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Yasemin Reşitoğlu, bayrağı Yıldız İşçimenler Ünsal’a devretti. Yıldız İşçimenler Ünsal’la birlikte yönetim kurulu asil üyeliğine seçilen isimler Talat Sivri, Celal Özlü, Merih Dönmez, Seda Erçetin, Sinem Muğla ve Tuğçe Öktem oldu. Fulya Erkmen, Gül Bayraktaroğlu, Zeliha Silleli Ünal ve Zeynep Rua ise yedek üye olarak yeni yönetim kurulunda görev aldılar.

 

Yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Yıldız İşçimenler Ünsal, ilk yönetim kurulu toplantısının ardından şunları söyledi: “Farklı kariyer deneyimlerini eğitim için kullanmayı hedefleyen dinamik bir gönüllü ekip ile yola çıkıyoruz. EÇEV’in çocuklara ve gençlere eğitimde fırsat eşitliği yaratabilmek vizyonu, kurulumuzun yol göstericisi. Pandemi nedeniyle STK’lar için çalışma koşullarının zor olduğu bir dönemde alınan bu görevi yerine getirmek için daha da büyük bir gayretle çalışılması gerektiğinin bilincindeyiz. 25 yılı aşkın süredir binlerce genç ve çocuğumuzun hayatına dokunmuş olan EÇEV’i ulaşabildiğimiz her yere taşıyabilmek gayesi içindeyiz.”

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Kongresi öncesi çok sayıda proje ortaya koyan ÖzgürİGC Grubu çalışmalarına devam ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kurumlarda görev yapan personelle bayramlaşma programına ESHOT’ta başladı. Sabah 05.00’te ...

İzmir’in Karabağlar ilçesinde kız kaçırma nedeniyle husumetli olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.

EGSD’nin çevrimiçi olarak düzenlediği panelde tekstilde ve hazır giyimde geri dönüşüm konusu ele alındı. “Geri Dönüştürülmüş İplik & Kumaş Tekniklerinde Güncel Gelişme...

Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, fazla mesai süresinin çalışma saati yerine şoförlerin yaptıkları kilometreye göre hesaplanamayacağına hükmetti.

İzmir’in Konak ilçesinde aralarında husumet bulunan iki akraba grup arasında çıkan pompalı tüfekli kavgada yaralanan 5 kişiden 1’i kaldırıldığı hastanede hayatını kayb...

Yazarlar