Facebook ta paylaştweet le

Otomotivciler, dijitalleşme projesini hayata geçiriyor

19.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Bölgesi’nin önde gelen otomotivcilerinin üyesi olduğu Ege Otomotiv Derneği (EGOD) yeni projeleri ile fark yaratmayı hedefliyor. Yapılan gelen kurulla göreve gelen Ege Otomotiv Derneği’nin (EGOD) yeni yönetimi, gerçekleştirdiği toplantıda yol haritasını belirlerken, projelerde öncelik dijitalleşme ve eğitime verdi.

Toplantının açılışında konuşan EGOD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torun, yeni dönemde son derece aktif ve sektörünün problemlerine ışık tutan, çözüm üreten bir anlayışla çalışacaklarını söyledi. Bu anlamda çalışma komiteleri oluşturarak projeler geliştireceklerini söyleyen Torun,  beş ayrı komite oluşturduklarını belirtti.

Kadın ve Sosyal Faaliyetler, Üye İlişkileri Tanıtım ve Kurumsal İletişim, Bilişim Dijitalleşme Yeni Teknolojiler, Sektörel Eğitim ve Etkinlikler İnsan Kaynakları, Ticari ve Sanayi İletişim İş Geliştirme olmak üzere beş komite oluşturduklarını ifade eden Torun, “Her komitemiz en az üç üyeden oluştu ve her üye komite toplantılarına katılmakta özgür. İş üreten ve fark yaratan bir üç yıllık döneme imza etmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

“Dijitalleşme, EGOD Akademi”

Pandemi nedeniyle ikinci toplantıyı çevrimiçi yapmak durumunda kaldıklarını ifade eden Torun, “Önümüzdeki dönem pandeminin seyrine göre yüz yüze de toplantılar organize ederek yol haritamıza son şeklini vereceğiz” diye konuştu. E-EGOD Projesi ile dijitalleşmeyi dernek bünyesine katmak istediklerini ifade eden Torun, “Ayrıca EGOD Akademi’yi tekrardan kuruyoruz. Nitelikli ara eleman ve sektördeki çalışanların, yöneticilerin eğitimlerine ağırlık vermeyi hedefliyoruz” dedi.

EGOD’un yeni yönetimi ve komitelerinde görev alanlar ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu:

Mehmet Torun, Serhat Çakmak, Fadıl Kılınç, Erkan Uz, Erdem Gülüş, Batuhan Bekiroğlu, Fatih Odabaşılar, Ertuğ Akkalay, Ertürk İduğ, Tahsin Yüksel, Deniz Özçakırlar, Banu Yetişkinler, Berk Altınkeserler, Serkan Tereci, Nilsu Özdağ

Komiteler:

Kadın ve Sosyal Faaliyetler: Deniz Özçakırlar, Banu Yetişenler, Nilsu Özdağ

Üye İlişkileri Tanıtım ve Kurumsal İletişim: Erdem Gülüş, Ertuğ Akkalay, Ertürk İduğ

Bilişim Dijitalleşme Yeni Teknolojiler: Erkan Uz, Tahsin Yüksel, Fatih Odabaşılar

Sektörel Eğitim, Etkinlikler ve İnsan Kaynakları: Fadıl Kılınç, Serkan Tereci

Sanayi ve Ticari İletişim İş Geliştirme: Fadıl Kılınç, Serkan Tereci

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Kongresi öncesi çok sayıda proje ortaya koyan ÖzgürİGC Grubu çalışmalarına devam ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kurumlarda görev yapan personelle bayramlaşma programına ESHOT’ta başladı. Sabah 05.00’te ...

İzmir’in Karabağlar ilçesinde kız kaçırma nedeniyle husumetli olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.

EGSD’nin çevrimiçi olarak düzenlediği panelde tekstilde ve hazır giyimde geri dönüşüm konusu ele alındı. “Geri Dönüştürülmüş İplik & Kumaş Tekniklerinde Güncel Gelişme...

Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, fazla mesai süresinin çalışma saati yerine şoförlerin yaptıkları kilometreye göre hesaplanamayacağına hükmetti.

İzmir’in Konak ilçesinde aralarında husumet bulunan iki akraba grup arasında çıkan pompalı tüfekli kavgada yaralanan 5 kişiden 1’i kaldırıldığı hastanede hayatını kayb...

Yazarlar