Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

LÖSEV Gönüllüleri Sağlıklı Yaşam İçin Bisikletlerle Yollara Çıkıyor!

11.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

LÖSEV 20. Yılında da kayıtlı ailelerine ve çocuklarına her türlü desteği sağlamaya devam ediyor; Onlar için sağlık hizmetlerinden ayni desteklere kadar hemen her konuda yeni imkânlar yaratmayı sürdürüyor.

Tüm bu çalışmalara ek olarak sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmeyi de temel sorumluluklarından biri olarak kabul eden LÖSEV; gönüllülerini, bağışçılarını ve bu yönde düşünen herkesi 20. Yılında sağlıklı yaşam için harekete geçmeye çağırıyor.

LÖSEV yetkilileri baharın olumlu etkisinin de hissedildiği bu günlerde gerçekleştirilecek olan bisiklet etkinliği ile onlarca bisiklet tutkununu bir araya getirmeyi ve Sağlıklı Yaşam ile Kanserle Mücadeleye dikkat çekmek için pedal çevirmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Bisiklet kullanmayı sadece bir ulaşım şekli olarak değil, sağlıklı yaşam için bir tutku olarak kabul eden herkes 12 Mayıs Cumartesigünü 10:30’da Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda başlayacak ve 11:30’da İnciraltı Kent Ormanı’nda piknikle sona erecek bu güzel etkinliğe davet ediliyor.

LÖSEV Kanserle mücadeleye destek olmak isteyen tüm gönüllülerini seslerini duyurmaya ve İzmir’e sağlıklı yaşam için hareketin gücünü göstermeye çağırıyor

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Roma - Real Madrid maçına davet edildi.

Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde bir maden ocağında patlama oldu. Patlamanın olduğu yerdeki 5 işçiden 2'si kurtarıldı. 3 işçi halen aranıyor.

Avrasya Tüneli Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na geçişte trafik kazası oldu. Anadolu - Avrupa yönü trafiğe kapatıldı.

Bugün (21 Kasım Çarşamba) hava durumu, yurtta hava nasıl olacak?

Milyonlarca çalışanı ilgilendiren fazla mesai ödeme kararı Yargıtay 22. Hukuk Dairesi'nden geldi. Yüksek mahkeme, prim ödemelerinin fazla çalışma, hafta tatili, ulusal...

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin verdiği HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş kararıyla ilgili konuştu.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılmasını talep etti.

Yazarlar
Website Security Test