Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

2019 Mavi Bayrak Ödül Töreni cuma günü Fethiye Ece Marina’da

11.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Törene, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un teşrifleriyle, Sağlık, Çevre ve Şehircilik, Ulaştırma ve Altyapı, Tarım ve Orman Bakanlıkları temsilcileri ile Mavi Bayrağı taşıyan ve taşıyacak olan Belediye Başkanları ve tesis yöneticileri TÜRÇEV Başkanı ve yöneticileri de katılacaktır.

2019 Ulusal Mavi Bayrak Ödül Töreni 14 Haziran 2019 Cuma günü saat 17:00'de Fethiye-Ece Marina'da yapılacaktır. Törende 463 plaj, 22 marina ve 15 yat ödül alacaktır.

Turizm sektörünün halk nezdinde dünyada en çok tanınan kalite belgesi anlamına gelen Mavi Bayrak Töreni'ne; Kültür ve Turizm, Sağlık, Çevre ve Şehircilik, Ulaştırma ve Altyapı, Tarım ve Orman Bakanlıkları temsilcileri, IMEAK Deniz Ticaret Odası, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Deniz Turizmi Birliği, Turizm sektörünün üst düzey yöneticileri, Mavi Bayrağa katkı sağlayan Belediye Başkanları Mavi Bayrak Ödül Törenine Ev sahipliği yapacak olan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Ecetaş İnşaat San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sema Ece katılacaklardır.

Törene, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ve TÜRÇEV Başkanı, yöneticileri ve Mavi Bayrak Ulusal Jüri üyeleri iştirak edeceklerdir.
TÜRÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Tevfik Epikmen: "Ülkemizin en önemli STK’larından biri haline gelen TÜRÇEV, Turizm sektörünün lokomotifi haline geldi. Her yıl çevre duyarlılığı, eğitime katkı projeleri ve Mavi Bayrak artırımı ile Dünya’da da turizmde ilk sıralara geldi. Fethiye’de bu yıl, görkemli bir törenle çevre etkinliklerinde başarılı olanların teşekkür plaketleri verilecektir." dedi.

PROGRAM
Başlangıç saat: 17.00
Açılış Konuşmaları:
• Rıza Tevfik Epikmen/ TURÇEV Yönetim Kurulu Başkanı
• Sema Ece/Ecetaş İnşaat Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
• Alim Karaca/Fethiye Belediye Başkanı
• Esengül Civelek/Muğla Valisi
• Mehmet Nuri Ersoy/Kültür ve Turizm Bakanı
En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri ve Teşekkür Plaketleri Töreni
Tüm ödüllü tesisleri temsilen Mavi Bayrağın Ece Marina’da göndere çekilmesi.

Detaylı Bilgi İçin:
• Medialand Halkla İlişkiler&Basın / Mail: basin@medialandpr.com Tel: 0 212 275 49 49
• Fethiye Belediyesi / Emre Tombul Tel: 0 555 603 66 61
• Ece Marina / Funda Kızıldeniz Tel: 0 535 926 00 13
• TÜRÇEV / Almıla Kından Cebbari Mail: mavibayrak@turcev.org.tr Tel: 0 530 667 20 87

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Almanya'dan beklenen karar kısmi olarak da olsa geldi. Almanya'dan Aydın, Muğla, İzmir ve Antalya şehirlerine gelmek isteyenler için seyahat kısıtlaması olmayacak.

Alman hükümetinin turizm sorumlusu Thomas Bareiss, Türkiye'deki turistik işletme sahiplerinin yüreğine su serpen bir açıklamaya imza attı.

Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Emekli Turizm Müsteşarı Güman Kızıltan, turizmdeki son gelişmeleri değerlendirdi.

İzmir'in kuzeyindeki Dikili ilçesi koylarıyla izole tatil imkanı sunuyor. Henüz gelişmekte bir turizm bölgesi olması kalabalık yerler istemeyen vatandaşlar için Dikili...

Dünya turizm sektörünü İzmir’de bir araya getiren Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi, bu yıl 3 – 5 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Meclis Başkanı Kenan Yalavaç, Avrupa Birliği’nin (AB) 1 Temmuz’dan itibaren dış sınırlarını açma kararı aldığı 15 ülke arasında ...

Kuşadası, Çeşme, Ayvalık ve Foçalı esnaf, ilçelerindeki rakamların, Bodrum’da telaffuz edilen rakamlarla asla kıyaslanmayacağını, ekonomik tatil yapmak isteyenleri ilç...

Yazarlar
Website Security Test