Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Pamukkale Travertenleri giriş ücreti ve içerideki pahalılık tepki çekiyor

4.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Denizli'de bulunan Pamukkale Travertenleri için giriş ücreti ve içerideki fiyatların pahalılığı sosyal medyada kullanıcıların tepkisini çekiyor.

Türkiye'nin turizm sembollerinden olan Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bulunan travertenlere giriş ücretinin ve içerideki fiyatların çok fazla olduğunu söyleyen bazı sosyal medya kullanıcıları bu pahalı fiyatlara tepki koydu.

Ekşi Sözlük'te 'ucan mathilda' adlı yazar, 'pamukkale travertenlerine girişin 60 tl olması' şeklinde bir başlık açarak isyan etti. İşte yazarın başlıkta yazdığı entry (girdi):

"Kendi ülkemizde gezmeyelim görmeyelim diye biçilen fiyattır.

Kişi başı giriş 60 tl, ilk girişten travertenlere kadar olan uzuun yolu mini arabalarla geçmek 6tl, içeriye yiyecek içecek sokmak yasak olduğundan içeride satılan küçük boy su 15tl. —fiyatlar günceldir—

Gerçekten bunun tek adı soygunculuktur. Kendi vatanımızda kendi değerlerimizi gezemeyeceksek ne diye yaşıyoruz biz burada? Turiste indirim yapıp kendi milletine dayamak hangi aklın ürünü?

Herkes 18bin maaş almıyor herkes zengin değil. Asgari ile çalışıp çocuklarına burayı göstermek isteyen anne/baba nasıl bu ücreti karşılayacak? Bu fiyatların asla mantıklı bir açıklaması yok!

Sizin ticari zekanız zikriniz fikriniz batsın. Soyguncular. 100 tl yapın 500 tl yapın girişleri açıktan sokun millete. Size yakışan bu...

Dokunmayın yakarım editi: İçeride gezgin olarak türk yok zaten, yüzde 90'ı Suriyeli, Arap Kuveytli. Fiyat politikası kendi insanımızı etkiliyor sadece. Elin Ortadoğulusu yine giriyor yine suya çişini yapıyor...

Müzekart edit: Herkes tutturmuş bir Müzekart Müzekart. Çok sevdiğiniz Müzekart 70 tl. Bu verdiğiniz parayla koskoca Türkiye'de bir elin parmağını geçmeyecek sayıda müzeyi anca gezersiniz. Sanıyorlar ki Müzekart olunca bütün müzelerde depar atacağız..

Su editi: Herkes ‘pamukkalede su kalmadı fiyatlar artmalı’ demiş. Bunu diyen saftirikler Pamukkale’nin termal suyunun çevredeki otellere aktarıldığını bilmiyor, kendi kendine gezen yerlilerden dolayı azaldı sanıyorlar yau... O otellerle yapılan rezil anlaşmalar olmasa Pamukkale şu an fışır fışır suyla doluydu halen. İnsan önce araştırmalı..."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test