Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir turizm sektörünün vazgeçilmezi HORECA Fuarı için gün sayıyor

26.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Fuarİzmir, ikinci kez HORECA Uluslarası Otel Ekipmanları Fuarı ile HORECA Ev Dışı Tüketim Fuarı’na ev sahipliği yapacak.

Ege Uluslararası 4. Otel Ekipmanları ve Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı Ege 4. Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma,Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı, 19 - 22 Şubat 2019 tarihleri arasında ikinci kez Fuarİzmir’de düzenlenecek. Fuar, otel tekstili, mobilyaları, mutfak, otel odası, çamaşırhane, restoran ürün ve ekipmanları, aydınlatma, güvenlik sistemleri, havuz ve aksesuarları, soğutma grupları, otel ve restoran yapı danışmanlık firmalarını ağırlayacak.

“İhtiyacınız olan her şey”
Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ile Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) ve Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) işbirliğinde GL Platform tarafından düzenlenen HORECA Fuarı konaklama sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri yeniden bir araya getirecek. Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından gelecek alıcıları İzmir’de buluşturacak fuarda, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan uzman ünlülerin katılımı ile gerçekleşen workshoplar, yarışma ve seminerler de renkli görüntülere sahne olacak.

İş birlikleri güçlenecek
HORECA bu yıl herşey dahil otellerdeki yoğun israfı önleyecek, yerel kalkınmaya katkı sağlayacak, kalite ve hizmet seviyesini yukarıya çekecek üç yeni etkinliğe daha imza atacak. AllAnatolia kapsamında düzenlenen “Healthy Food Hotels” bunlardan ilki olacak. Etkinlikte Almanya, Fransa, Türkiye ve İsviçre’den dünyanın en tanınmış aşçıları, gıda uzmanları, beslenme koçları ve sağlık uzmanları yeralacak. Stantla katılım gösteren firmalara özel olarak düşünülen ikili görüşme alanlarında ise “Executif Şef Clup” ve “TÜROFED İkili Görüşmeler” ile sektörün deneyimli şefleri, firma ve otel yetkilileri bir araya gelerek iş birliklerini güçlendirecek.

Hedef: 15 bin ziyaretçi
GL Platform Genel Müdürü Gül Ceylan, HORECA Fuarı’nın turizm ve gastronomi sektörü için muhteşem bir fırsat olduğunu vurgulayarak “Bünyemize kattığımız yeni etkinliklerle bu yıl ziyaretçi sayısını 15 bin, katılımcı sayısını 300’e yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi. Son dönemdeki ekonomik kayıplara rağmen hızla gelişen turizm sektöründeki yatırımları desteklemek amacıyla tedarikçi ve satın almacıları bu fuarda yeniden bir araya getirdiklerini belirten “Bu zorlu koşullar ve rekabetçi ortamda yerini korumak ve geliştirmek isteyen herkesi, Fuarİzmir’e davet ediyoruz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Alman hükümetinin turizm sorumlusu Thomas Bareiss, Türkiye'deki turistik işletme sahiplerinin yüreğine su serpen bir açıklamaya imza attı.

Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Emekli Turizm Müsteşarı Güman Kızıltan, turizmdeki son gelişmeleri değerlendirdi.

İzmir'in kuzeyindeki Dikili ilçesi koylarıyla izole tatil imkanı sunuyor. Henüz gelişmekte bir turizm bölgesi olması kalabalık yerler istemeyen vatandaşlar için Dikili...

Dünya turizm sektörünü İzmir’de bir araya getiren Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi, bu yıl 3 – 5 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Meclis Başkanı Kenan Yalavaç, Avrupa Birliği’nin (AB) 1 Temmuz’dan itibaren dış sınırlarını açma kararı aldığı 15 ülke arasında ...

Kuşadası, Çeşme, Ayvalık ve Foçalı esnaf, ilçelerindeki rakamların, Bodrum’da telaffuz edilen rakamlarla asla kıyaslanmayacağını, ekonomik tatil yapmak isteyenleri ilç...

İhalesi yapıldı. İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde bulunan Bozdağ Kayak Tesisleri’ni yeniden ayağa kaldıracak hamle başladı.

Yazarlar
Website Security Test