Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Küçük Kulüp’e Paloma Hotels desteği

29.4.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Geçmişten günümüze İzmir cemiyet hayatına öncülük etmiş İzmir’in en köklü kulüplerinden Küçük Kulüp ile 35 yılı aşkın bir süredir misafirlerini Paloma markası ile ağırlayan otel grubu Paloma Hotels arasında imzalanan sponsorluk anlaşması düzenlenen kahvaltıyla basına tanıtıldıSözleşmeye göre 1 yıl boyunca Küçük Kulüp bünyesinde organize edilecek Biz Bize, Jim Giraud Çift Erkekler ve Karışık Çiftler Tenis Turnuvaları Paloma Hotels ana sponsorluğu ile gerçekleşecek ve turnuvalar “Paloma Cup” ön adıyla oynanacaktır. Paloma Hotels, aynı zamanda Küçük Kulüp’ün düzenleyeceği tüm sosyal, kültürel aktivitelerde kulübe desteğini sürdürecek. Küçük Kulup üyeleri “Paloma Vacation Card” uygulamaları ile 1 yıl boyunca Paloma Otel ayrıcalık ve fırsatlarından yararlanabilecek.

    

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik “Paloma Hotels ile yaptığımız 1 senelik sponsorluk anlaşmasından dolayı her iki kurumun da mutlu olduğunu düşünüyorum. 72 yıllık kulübümüzün Türkiye çapındaki marka değerinin katkısı eminim ki Paloma Hotels’e büyük bir güç katacaktır. Aynı şekilde bizler için de Paloma Hotels grubunu yanımızda hissetmek kulübümüz ve üyelerimiz adına büyük bir şanstır. Türk sporu sponsorlarla desteklenerek daha ileriye gidecektir. Sponsorluk anlaşması yapan kurumlar arasındaki güçlü bağlar kuşkusuz başarıyı getiren en büyük etkendir. Umarım bu birliktelik bir seneliğine değil uzun yıllar daha da güçlenerek devam eder” dedi.

    

Kulüp binasında düzenlenen basın toplantısında Poloma Pasha Otel Genel Müdürü Uğur Harput ise “Küçük Kulüp üye portföyü ile otellerimizin hedef kitlesini oldukça uyumlu görüyoruz. Kulüp üyelerinden olumlu geri dönüşler bekliyoruz. Türkiye çapında 8 Otelimiz ile hizmet veriyoruz. Özdere’de bulunan otelimizde 5 tane tenis kortu bulunmakta Küçük Kulüp’te sponsor olduğumuz turnuvaların yanı sıra otelimizde de Küçük Kulüp üyelerine özel turnuvalar organize etmeyi planlıyoruz” dedi. Uğur Harput Paloma Hotels olarak Küçük Kulüp üyelerine özel konaklama fırsatları ve ayrıcalıklar sunulacağını da sözlerine ekledi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Alman hükümetinin turizm sorumlusu Thomas Bareiss, Türkiye'deki turistik işletme sahiplerinin yüreğine su serpen bir açıklamaya imza attı.

Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Emekli Turizm Müsteşarı Güman Kızıltan, turizmdeki son gelişmeleri değerlendirdi.

İzmir'in kuzeyindeki Dikili ilçesi koylarıyla izole tatil imkanı sunuyor. Henüz gelişmekte bir turizm bölgesi olması kalabalık yerler istemeyen vatandaşlar için Dikili...

Dünya turizm sektörünü İzmir’de bir araya getiren Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi, bu yıl 3 – 5 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Meclis Başkanı Kenan Yalavaç, Avrupa Birliği’nin (AB) 1 Temmuz’dan itibaren dış sınırlarını açma kararı aldığı 15 ülke arasında ...

Kuşadası, Çeşme, Ayvalık ve Foçalı esnaf, ilçelerindeki rakamların, Bodrum’da telaffuz edilen rakamlarla asla kıyaslanmayacağını, ekonomik tatil yapmak isteyenleri ilç...

İhalesi yapıldı. İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde bulunan Bozdağ Kayak Tesisleri’ni yeniden ayağa kaldıracak hamle başladı.

Yazarlar
Website Security Test