Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Mykonos’a gitmenin en konforlu ve en ucuz yolu

24.6.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ertürk Turizm, geçtiğimiz yıl başlattığı Mykonos uçuşlarına bu yıl da devam ediyorMykonos adasına deniz yoluyla gitmek isteyenlerin önce sakıza oradan Atina'ya, Atina'dan da Mykonos’a tam 30 saat süren bir yolculuk ile ulaştığı, Hava yoluyla Atina üzerinden aktarmalı toplam 9 saatlik bir sefer ile varabildiğini düşünürsek Ertürk Turizm müşterilerini Sakız adasından direk uçuş ile sadece 30 dakikada Mykonos’a ulaştırarak adeta devrim niteliğinde bir hizmet sunuyor.

Gidiş dönüş 99€ dan başlayan fiyatları ile Türkiye’den en ucuz fiyatı çıkmaları dikkat çekiyor.

    

Perşembe ve Pazar günleri

Her Perşembe ve Pazar gerçekleştirdikleri 30 dakikalık bir uçuşla Yunanistan'ın en gözde tatil beldesi olan Mykonos'a tur gerçekleştiren Ertürk A.Ş. Genel Müdürü Nezihe Ertürk, tatilcilerin Çeşme limandan 20 dakikalık bir yolculuk ile Sakız adasına ulaştığını ve buradan gerçekleştirilen direkt uçuşlar ile Mykonos’a 30 dakika da vararak zamandan büyük bir tasarruf ettiğini söyledi.

    

Nezihe Ertürk, artık operasyonlarında uçak kullanacakları yeni parkurların çalışmalarının tamamlandığını da söyledi. Ertürk, Mykonos seferlerine şimdiden ciddi talep olduğunu dile getiren Nezihe Ertürk; “Geçen yıl başladığımız uçuşlar Yunanistan'da da çok ilgi görüyor, biletler tüm Ertürk acentelerinde ya da online satılıyor. Hizmete giren hızlı Katamaran ile feribotumuz ile Çeşme-Sakız Adası ulaşımını sadece 20 dakikaya düşürdük. Şirketimizin en önemli misyonu, farklılık yaratmak, “ dedi.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, bugünden (1 Haziran) itibaren turistik amaçlı olta balıkçılığı gemileri ile gezinti cinsi gemiler dahil yolcu gemilerinin yüzde 50 kapa...

Dünya Tabipler Birliği Başkanı Frank Ulrich Montgomery, Avrupa'da turizm sektörünü canlandırmak için sınırların yeniden açılması planlarına karşı çıktı.

Türkiye Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinde normalleşme süreci kapsamında kararlar almaya devam ediyor. Son olarak iyi haber Turizm Sektörü için geldi.

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti’nin Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz ve Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın...

Kültür ve Turizm Bakanlığı bu yaz sezonundan itibaren geçerli olacak ‘Sağlıklı Turizm Sertifikasyon Programı’ başlatıldı. Bu sertifikasyonu alan tesisleri 1 Haziran it...

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu turizm sektörü ile telekonferans yöntemi ile bir araya geldi.

Sektörde 20. yılını dolduran Bozşahinler Turizm, güçlü araç filosu ve insan kaynağıyla taşımacılığa yeni bir boyut kazandırdı. Covid-19’un duyulması ile birlikte başl...

Yazarlar
Website Security Test