Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Assos Antik Mermer, sektöre öncülük ediyor

27.3.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Doğal taş ürünleri ihracatında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Assos Antik Mermer, MARBLE'da yerini aldı

Kuruluşundan beri başarılı pazarlama stratejileri ile Türkiye ve dünya pazarında ASSOS adı altında bir etiket haline geldiğinin altını çizen Assos Antik Mermer Genel Müdürü Adnan Çelebi, “Doğaltaşta Assos etiketini ve Türk zevkini dünyanın her köşesine ulaştırma azmiyle firmamız her geçen sene daha fazla yol kat etmektedir. Halihazırda Kanada, ABD, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, İngiltere, Peru, Meksika, Avustralya, İspanya, İtalya, Romanya, Ukrayna, Angola, Kore, Endonezya başta olmak üzere pek çok ülkeye doğal taş ihracatı yapmaktayız. Firma olarak 13'üncü yılımıza girdik. Her sene yeni ürün ve kaliteli üretimimizle sektöre öncülük etmek istiyoruz. 2016 yılında da hedeflerimizi koyduk. Karlılık içinde büyümek ve girilmemiş piyasalara girmek hedefindeyiz” dedi.

MARBLE için de değerlendirmelerde bulunan Çelebi, yeni ürünleri ile fuara katılım gösterdiklerini belirterek, ilk kez fuarda görücüye çıkardıkları 3 boyutlu, profil tarzı çalışmalarının katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğünü de sözlerine ekledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Avrupa’nın en büyük doğaltaş fuarı olan, İtalya’nın Verona kentinde 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen Marmomac 2018 International Exhibition of Stone Desi...

Türk doğaltaş sektörü, İtalya’da Türk doğaltaşını tanıtmak ve ihracatını arttırmak için “Sektörel Doğaltaş Ticaret Heyeti Organizasyonu” gerçekleştiriyor.

Bayyurt Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Şener Bayyurt, Türk Mermer Maden Vakfı Başkan Yardımcılığı'na seçildi.

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu Tuğçe Savran, zemin ve duvar döşemelerinde kullanılan doğaltaşı üç boyutlu hale getirerek yeni bir kullanım alanı oluşturdu.

Türkiye’nin ihracatta yıldızlarından doğaltaş sektörü, Avustralya seferine çıkıyor. Avustralya’nın doğaltaş ithalatında Çin’den sonra ikinci sırada yer alan Türk doğal...

Türk doğal taş sektörü ihracatta 2 milyar dolara koşuyor

6-9 Mart 2016 tarihleri arasında milli katılım organizasyonu Ege Maden İhracatçıları Birliği'nce gerçekleştirilen Xiamen 2016 Fuarı sonrası doğal taş sektöründe beklen...

Yazarlar
Website Security Test