Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Çiftyıldız Mermer standıyla ziyaretçilerden tam not aldı

27.3.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin önde gelen doğal taş üreticilerinden biri olan ve dünyanın 40 ülkesine bir çok prestijli projede Türk taşlarını tanıtan Çiftyıldız Mermer; fuardaki göz alıcı standıyla ziyaretçilerin gözdesi oldu.

Çiftyıldız Mermer Grup Üretim Müdürü Eyüp Yıldız, ağırlıklı olarak Amerika, Avustralya ve Avrupa pazarı ağırlıklı çalıştıklarını belirterek, “Renk çeşidi fazla olan bir firmayız ama son 6 aydır beyaz renkli mermerlerde bir hareketlenme var. Beyaz renkte mermer çalışan ülkeleri ağırlıkta görüyoruz” dedi. Türkiye'nin dışında Makedonya'da da ocaklarının olduğunu söyleyen Yıldız, Türkiye'de Afyonkarahisar, Bilecik ve yoğunluklu olarak ise Bursa bölgelerinde çalıştıklarını ifade etti. Şuanda 14 renklerinin olduğunu söyleyen Yıldız, “Tamamı kendi taşlarımız. Türkiye'de ve dünyada büyük projelere ürün sağlayan bir firmayız. Ekvador'dan, Gine'ye kadar ürün veriyoruz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Avrupa’nın en büyük doğaltaş fuarı olan, İtalya’nın Verona kentinde 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen Marmomac 2018 International Exhibition of Stone Desi...

Türk doğaltaş sektörü, İtalya’da Türk doğaltaşını tanıtmak ve ihracatını arttırmak için “Sektörel Doğaltaş Ticaret Heyeti Organizasyonu” gerçekleştiriyor.

Bayyurt Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Şener Bayyurt, Türk Mermer Maden Vakfı Başkan Yardımcılığı'na seçildi.

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu Tuğçe Savran, zemin ve duvar döşemelerinde kullanılan doğaltaşı üç boyutlu hale getirerek yeni bir kullanım alanı oluşturdu.

Türkiye’nin ihracatta yıldızlarından doğaltaş sektörü, Avustralya seferine çıkıyor. Avustralya’nın doğaltaş ithalatında Çin’den sonra ikinci sırada yer alan Türk doğal...

Türk doğal taş sektörü ihracatta 2 milyar dolara koşuyor

6-9 Mart 2016 tarihleri arasında milli katılım organizasyonu Ege Maden İhracatçıları Birliği'nce gerçekleştirilen Xiamen 2016 Fuarı sonrası doğal taş sektöründe beklen...

Yazarlar
Website Security Test