Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Şahin Kardeşler yeni pazar arayışında

27.3.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yenilikçi, dinamik ve hizmet odaklı bir anlayışla yapı sanatına ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışan Şahin Kardeşler Mermer, iddiasını fuarda da sürdürüyor

Toplam iki fabrika ve üç adet ocak ile 30'dan fazla ülkeye ihracat yaptıklarını söyleyen Şahin Kardeşler Mermer Genel Müdürü Ali Şahin, şirket olarak 2016 hedeflerini şu cümlelerle aktardı: “Beklentimiz ürünlerimizin pazar payını daha fazla artırabilmek, daha önce ürünlerlerimizi sokamadığımız pazarlarda yeni alıcılar bulabilmek. Ürünlerimizin tanıtımını daha başarılı şekilde gerçekleştirebilmek ve yeni müşterilere ulaşabilmek amacıyla, mevcut pazar payımızı koruyarak ve bunun üzerine de katkı koyarak sektörde daha aktif bir rol alabilmeyi hedefliyoruz.”

Şirket olarak sektöre büyük yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Şahin, “Yatırım yaptıkça beklentimiz de artıyor ve daha güzelini hedefliyoruz. Ama ülkenin ve dünyanın içinde bulunduğu durum ortada. Sektör ne yazık ki yerinde sayıyor diyebiliriz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türk doğaltaş sektörü en büyük ihraç pazarı Çin’de 2018 yılında yaşadığı daralmayı Ortadoğu, Hindistan ve ABD pazarında telafi etmek için kolları sıvadı.

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB), 16.URGE.014 Türk Doğal Taşları Kümelenme-1 projesi kapsamında geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye heyet düzenledi. 12 Türk fi...

Avrupa’nın en büyük doğaltaş fuarı olan, İtalya’nın Verona kentinde 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen Marmomac 2018 International Exhibition of Stone Desi...

Türk doğaltaş sektörü, İtalya’da Türk doğaltaşını tanıtmak ve ihracatını arttırmak için “Sektörel Doğaltaş Ticaret Heyeti Organizasyonu” gerçekleştiriyor.

Bayyurt Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Şener Bayyurt, Türk Mermer Maden Vakfı Başkan Yardımcılığı'na seçildi.

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu Tuğçe Savran, zemin ve duvar döşemelerinde kullanılan doğaltaşı üç boyutlu hale getirerek yeni bir kullanım alanı oluşturdu.

Türkiye’nin ihracatta yıldızlarından doğaltaş sektörü, Avustralya seferine çıkıyor. Avustralya’nın doğaltaş ithalatında Çin’den sonra ikinci sırada yer alan Türk doğal...

Yazarlar
Website Security Test