Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Aras Günaydın’la kargonuz sabah 10:00’da kapıda

14.1.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Aras Kargo, ertesi sabah erken teslim edilmesi gereken acil kargo gönderileri için “Aras Günaydın” hizmetini yeni reklam kampanyasıyla hatırlattı “Aras Günaydın” hizmeti, sabah ritüellerini konu alan, üç ayrı reklam filmiyle anlatılıyor.

Kargo sektörünün öncü ve yenilikçi markası Aras Kargo, yurtdışında ‘overnight’ kargo olarak bilinen, akşam 17:00’ye kadar şubeye teslim edilen gönderinin adresine ertesi sabah saat 10:00’da teslim edildiği, sektörde benzeri olmayan “Aras Günaydın” hizmetini yeni bir reklam kampanyasıyla hatırlattı. 

Aras Günaydın hizmeti ile 20 kg/ds’yi aşmayan şehiriçi ve şehirlerarası gönderilerin, teslim bilgisi de göndericiye kısa mesajla ücretsiz olarak bildiriyor. 

Aras Kargo Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir: “Acil ve sabah teslim edilmesi gereken gönderilerde Aras Günaydın benzersiz hizmet.”

Aras Günaydın reklam kampanyasının özünün izleyicilere sabah sesleri ve ritüellerini hatırlatmak olduğunu söyleyen Aras Kargo’nun İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir, kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Farklı farklı müşterilerimizin farklı farklı kargo ihtiyaçları var. Aras Kargo bu ihtiyaçları karşılayabilecek zengin hizmet gamına sahip. Markamızın sevimli ve çalışkan temsilcileri Araslar bu kez Aras Günaydın ile bireylerin ve kurumların sabah teslim adresinde olması gereken gönderilerine yönelik bir hizmet sunmakta. 360 derece iletişim mecralarını kullandığımız kampanyamızda sabah saatlerini sesleri ve ritüelleri ile sahipleniyoruz.” 

Sabah ritüellerinin konu edildiği bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik iki ayrı reklam filmi, “Sizin için sabah erken teslim önemliyse, Aras Günaydın hizmeti tam size göre” mesajı veriyor. Kurumsal müşterilere yönelik filmde, sabah iş yerini açan bir esnafın sabah rutinini, bireysel müşteriye  yönelik filmde ise, beyaz yaka bir çalışanın işe gitmeden önceki sabah ev hallerini izliyoruz. Her iki filmin sonunda, Aras Günaydın beklenen gönderiyi kapıya getiriyor. Kampanyanın bir hafta sonra yayına giren üçüncü reklam filmi ise Aras Günaydınla gönderilen kargonun sabah yolculuğu sırasında Aras Kargo’daki sabah iş akışını ve seslerini yansıtıyor. 

19 kişilik bir ekibin 2 günde tamamladığı reklam filmleri,  Selamiçeşme ve Moda Aras Kargo şubeleri İkitelli Transfer Merkezi’nde çekildi. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık katıldı.

KSO ve TÜRKLİM iş birliğiyle açılan 'Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi'nde verilecek eğitimlerle limancılık sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirilecek.

OMSAN Denizcilik, aldığı “Gemi Acenteliği Yetki Belgesi” ile denizyolu taşımacılığında kesintisiz hizmet sunuyor

Denizli'den sonra demiryolundaki ikinci lojistik terminalini 2014 yılında Aydın Efeler'de yaşama geçirerek sektörde önemli bir yatırıma imza atan Günaydın Group, Aydın...

Dünyanın lider posta ve lojistik grubu Deutsche Post DHL, 2020 Stratejisi çerçevesinde gelişmekte olan pazarları gelecekteki büyümesinin temel taşlarından biri olarak ...

Milas-Bodrum Havalimanı yaz sezonuyla birlikte uçuş ağını yeni havayollarıyla genişletmeye devam ediyor. Ukrayna merkezli havayolu şirketi Bravo, Ukrayna’nın başkenti ...

Arkas’ın filosu yeni aldığıM/V Cinzia A, M/V Teoman A gemilerinin de katılımı ile birlikte son bir yılda % 50 büyüdü.Bu alımla filosundaki konteyner gemisi sayısını 46...

Yazarlar
Website Security Test