Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Boat Show İzmir’de renkli etkinlikler

6.4.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

8 – 12 Nisan 2015 tarihleri arasında fuarizmir’in C holünde organize edilecek İZFAŞ Boat Show İzmir – 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, zengin etkinlikleriyle deniz tutkunlarını bekliyorModel Tekneler sergisinin yanı sıra zengin içerikli panel programıyla Boat Show İzmir fuarı renklenecek. Paneller, 8-9-10 ve 11 Nisan 2015 tarihlerinde, fuarizmir A holünde düzenlenecek. Etkinlikler, denizciliğe gönül vermiş, alanında uzman konuklara ev sahipliği yapacak. 

Dev Havuz Kuruluyor

Boat Show İzmir fuarına özel olarak yarı olimpik havuz kuruluyor. 4 tarafı iskele ile çevrili 1,30 m derinliğindeki dev havuz, iskele m2’ye en az 1.000 kg taşıma kapasitesine sahip. Havuzun kenarına yerleştirilecek 2 adet 75'lik sanayi tipi vantilatör ile fuar süresince optimist ve laser eğitimleri verilecek, atölye çalışmaları yapılacak. Dev havuzun büyük ilgi görmesi bekleniyor.

    

Osmanlı Sultan Kayıkları Geliyor

Boat Show İzmir’e gelen ziyaretçiler, fuarizmir sokağında yer alacak Model Tekneler sergisiyle karşılanacak.

Gemi modelciliğinin tanıtılması, bu hobi ile ilgili kişilerin bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi, modelcilerin eserlerinin paylaşımı amacıyla düzenlenen sergi, İZFAŞ tarafından Gemi Modelcileri Derneği işbirliği ile organize ediliyor.

    

Sergilenecek model tekneler arasında 2013 yılında 2. Dünya Piri Reis Denizcilik Altın ve Gümüş madalya ile ödüllendirilmiş Osmanlı Sultan Kayıkları da yer alıyor. Toplamda 30 model teknenin sergileneceği Model Tekneler sergisinde; yüzebilir modeller ise dikkat çekecek.

    

Ticari boyutuna ilave olarak, eğitsel, sosyal ve kültürel boyutlarına önem verildiği fuarın, ziyaret saatleri 10.00 – 19.00, Cuma ve Cumartesi 11.00 – 20.00 olarak gerçekleşecek. Profesyonel ziyaretçiye ve halka açık olan Boat Show İzmir’in giriş ücreti ise 5 TL olarak belirlendi.

    

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık katıldı.

KSO ve TÜRKLİM iş birliğiyle açılan 'Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi'nde verilecek eğitimlerle limancılık sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirilecek.

OMSAN Denizcilik, aldığı “Gemi Acenteliği Yetki Belgesi” ile denizyolu taşımacılığında kesintisiz hizmet sunuyor

Denizli'den sonra demiryolundaki ikinci lojistik terminalini 2014 yılında Aydın Efeler'de yaşama geçirerek sektörde önemli bir yatırıma imza atan Günaydın Group, Aydın...

Dünyanın lider posta ve lojistik grubu Deutsche Post DHL, 2020 Stratejisi çerçevesinde gelişmekte olan pazarları gelecekteki büyümesinin temel taşlarından biri olarak ...

Milas-Bodrum Havalimanı yaz sezonuyla birlikte uçuş ağını yeni havayollarıyla genişletmeye devam ediyor. Ukrayna merkezli havayolu şirketi Bravo, Ukrayna’nın başkenti ...

Arkas’ın filosu yeni aldığıM/V Cinzia A, M/V Teoman A gemilerinin de katılımı ile birlikte son bir yılda % 50 büyüdü.Bu alımla filosundaki konteyner gemisi sayısını 46...

Yazarlar
Website Security Test