Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Boatshow İzmir Fuarı memnun etti

13.4.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli fuar alanı Fuar İzmir’de gerçekleştirilen İZFAŞ Boatshow İzmir – 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı’nı 14 bin 86 kişi ziyaret etti. 8 – 12 Nisan 2015 tarihlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen fuarda, katılımcılar en yeni ürünlerini İzmir’de görücüye çıkardıBoatshow İzmir, kurulan iş bağlantılarıyla katılımcılarını memnun etti. Fuar’da görücüye çıkan en büyük tekne “yüzen yazlık” ise İzmirli bir alıcıya satıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş da, katılımcı stantları ziyaret edenler arasındaydı. Fuar katılımcıları ile sohbet eden Başkan Kocaoğlu, Boatshow İzmir’i gelecek yıllarda daha da büyüterek önemli bir noktaya getirmek istediklerini söyledi ve destekleri için teşekkür etti.

Sektörün önde gelen firmalarının boy gösterdiği Boatshow İzmir, Fuar İzmir’in C holünde, 78 firmanın katılımıyla organize edildi. Boatshow İzmir kapsamında 5 ayrı panel, 1 sergi ve katılımcılara yönelik gala kokteyli düzenlendi. Fuar için kurulan yarı olimpik havuzdaki gösteri ve eğitimler ise ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

    

24 ilden ve 6 ülkeden 14 bin 86 kişinin ziyaret ettiği Boatshow İzmir’de; motor yat, sürat tekneleri, gezi-seyahat tekneleri, balıkçı tekneleri, su sporları, ambulans tekneleri ve yelkenlilerin yanında arazi taşıtları, spyder motosikletler, tekne, deniz aksesuarları ve yapım malzemeleri, marina donanımları, su sporları ekipmanları, giyim ve aksesuarlar, deniz kurtarma ve acil durum malzemeleri, güvenlik ve alarm sistemleri, deniz turizmi, sahil güvenlik, dalış, sörf ve kano kayak okulları yer aldı.

Ziyaret Eden İller:

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Rize, Sakarya, Şanlıurfa, Yalova, Zonguldak.

Ziyaret Eden Ülkeler:

Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Estonya, İran, Yunanistan.

    

    

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık katıldı.

KSO ve TÜRKLİM iş birliğiyle açılan 'Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi'nde verilecek eğitimlerle limancılık sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirilecek.

OMSAN Denizcilik, aldığı “Gemi Acenteliği Yetki Belgesi” ile denizyolu taşımacılığında kesintisiz hizmet sunuyor

Denizli'den sonra demiryolundaki ikinci lojistik terminalini 2014 yılında Aydın Efeler'de yaşama geçirerek sektörde önemli bir yatırıma imza atan Günaydın Group, Aydın...

Dünyanın lider posta ve lojistik grubu Deutsche Post DHL, 2020 Stratejisi çerçevesinde gelişmekte olan pazarları gelecekteki büyümesinin temel taşlarından biri olarak ...

Milas-Bodrum Havalimanı yaz sezonuyla birlikte uçuş ağını yeni havayollarıyla genişletmeye devam ediyor. Ukrayna merkezli havayolu şirketi Bravo, Ukrayna’nın başkenti ...

Arkas’ın filosu yeni aldığıM/V Cinzia A, M/V Teoman A gemilerinin de katılımı ile birlikte son bir yılda % 50 büyüdü.Bu alımla filosundaki konteyner gemisi sayısını 46...

Yazarlar
Website Security Test