Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günaydın Group çalışanlarından örnek kampanya

27.7.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Lojistik sektörünün öncü kuruluşlarından Günaydın Group, düzenlediği bağış kampanyasıyla, kan vermenin önemine dikkat çektiKızılay İzmir Kan Bağış Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Günaydın Group çalışanları Işıkkent'teki şirket merkezinde Kızılay ekiplerine kan bağışında bulundu.

Kan vermenin bir insanlık görevi olmasının yanı sıra; sağlık için çok önemli bir ihtiyaç olduğunu belirten Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Günaydın, kan bağışının İzmir ve Türkiye'de daha da yaygınlaşması gerektiğini ve Günaydın Group olarak bu bilinçle hareket ettiklerini söyledi. 

Kan veren ilk personele çiçek vererek teşekkür eden Günaydın, “Kan bağışını bir insanlık görevi olarak görüyoruz. Kanın insan hayatı için ne derece önemli olduğunun farkındayız ve bu amaçla Kızılay’a destek olmayı amaçladık. 6 ayda 1 düzenlediğimiz kan bağışı kampanyasına, çalışanlarımız gönüllü olarak katıldılar ve kan verdiler” dedi. 

Vatandaşların kan bağışını bir alışkanlık haline getirmesi gerektiğini söyleyen ve herhangi bir sağlık problemi olmayan herkesi kampanyaya katılmaya davet eden Dr. Mustafa Kılınç ise, kan bağışında bulunmak isteyen İzmirli kurum ve şirketlerin Kızılay ile “0 232 347 33 77” numaralı telefondan irtibata geçebileceklerini dile getirdi.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık katıldı.

KSO ve TÜRKLİM iş birliğiyle açılan 'Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi'nde verilecek eğitimlerle limancılık sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirilecek.

OMSAN Denizcilik, aldığı “Gemi Acenteliği Yetki Belgesi” ile denizyolu taşımacılığında kesintisiz hizmet sunuyor

Denizli'den sonra demiryolundaki ikinci lojistik terminalini 2014 yılında Aydın Efeler'de yaşama geçirerek sektörde önemli bir yatırıma imza atan Günaydın Group, Aydın...

Dünyanın lider posta ve lojistik grubu Deutsche Post DHL, 2020 Stratejisi çerçevesinde gelişmekte olan pazarları gelecekteki büyümesinin temel taşlarından biri olarak ...

Milas-Bodrum Havalimanı yaz sezonuyla birlikte uçuş ağını yeni havayollarıyla genişletmeye devam ediyor. Ukrayna merkezli havayolu şirketi Bravo, Ukrayna’nın başkenti ...

Arkas’ın filosu yeni aldığıM/V Cinzia A, M/V Teoman A gemilerinin de katılımı ile birlikte son bir yılda % 50 büyüdü.Bu alımla filosundaki konteyner gemisi sayısını 46...

Yazarlar
Website Security Test