Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kadın girişimciler, yaza veda yemeğinde buluştu

20.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Ticaret Borsası tarafından koordinatörlüğü yürütülen TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu yaza veda yemeğinde bir araya geldi.

İzmir Ticaret Borsası tarafından koordinatörlüğü yürütülen TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu yaza veda yemeğinde bir araya geldi. Toplantıda konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysel Öztezel, “TOBB Kadın Girişimciler Kurulu olarak, ülkemizdeki kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etmekteyiz” dedi.

İzmir’de kadın girişimciliği ve liderliğini geliştirmek, kadınlara kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları yaratmak amacıyla faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Öztezel şu ifadeleri kullandı: “Devam eden projelerimize yönelik çalışmalara yeni dönemde yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yine kadına,  yine girişimciye destek olunan yeni faaliyetlerle Doğancılar köyüne destek olacağız. Kadınlar olarak dünyanın her tarafında daha inovatif, daha hassas, takım çalışmasına daha yatkın ve dayanışma içinde olduğumuzda da çok daha güçlüyüz. Bu düşünceden hareketle birlikteliğimizin her gecen gün güçlenerek daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağımıza inandığımı ifade eder katılımlarınız için sizlere şükranlarımı sunarım.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Nil Adomeit

25.09.2019 - 22:35
Katilmak istiyorum nasil ulassbimitim size tskler Nil
Diğer Haberler

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD), Bilgisayar Mühendisleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile işbirliği protokolü imzaladı.

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB), haziran ayı toplantısı Kişisel Marka Yaratıcısı İrem Sefa Yayımlar katılımıyla internet üzerinden gerçekleşti.

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) haziran ayı üye toplantısında, Teknoloji ve İnsan Kolejleri kurucusu, eğitimci ve yazar Zeynep Dereli’yi online olarak ağırladı.

Türkiye’nin ilk kadın köy pazarı olma özelliği taşıyan ‘Antalya Köy Pazarı’, Koronavirüs salgınını önleyici tedbirler kapsamında geçici süreyle faaliyetlerine ara veri...

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), İzmirli kadınları bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampına davet ediyor.

EGİKAD’ın online olarak düzenlediği, Avukat Rebia Rezzan Özduran’ın konuşmacı olarak katıldığı ''Fırtına Dindiğinde'' konulu toplantı yapıldı. Toplantının açılışında k...

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) düzenlediği online toplantılarla Covid-19 sürecinde salgın sonrası değişmesi beklenen ekonomik ilişkileri ve yeni normali alanında ...

Yazarlar
Website Security Test