Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İki kardeş Mo’yu yarattı

12.8.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Milano’da biri mimarlık biri de marka yönetimi okuyan iki kadın tarafından kurulan Mo, orijinal tasarımlarıyla dikkat çekiyorGÖZLEM / A.BUĞRA TOKMAKOĞLU

İki kardeş Elif ve Hazal Reşitoğlu hayal güçlerini Mo markasında birleştirdi. Yaşamın paylaştıkça güzelleşeceğine inanan iki kardeş, tasarımlara hayat verdi. Babalarının da içinde bulunduğu sektörde kendi markalarını yaratma fikriyle yola çıkan kardeşlerin tasarımları Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı’nın, Alaçatı’da düzenlediği kermeste ilk kez görücüye çıktı.

Markanın Milano ve İstanbul olmak üzere iki farklı koldan büyüyeceğini belirten Mo Kurucu Ortağı Hazal Reşitoğlu, online satış ve ünlü markaların olduğu noktalarda yer alacaklarını söyledi. Kendisinin marka yönetimi, kardeşinin ise mimarlık okuduğunu ve hayal güçlerini birleştirerek, Mo’yu yarattıklarını ifade eden Reşitoğlu, “Mo, hayatın her anına anlam katmak için İtalyan tasarımını, renkleri ve çeşitliliği sever. Mo, doğal taşlar ve gümüş parıltısı ile insanlara ilham vererek hayatın her anına anlam katar” diye konuştu.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD), Bilgisayar Mühendisleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile işbirliği protokolü imzaladı.

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB), haziran ayı toplantısı Kişisel Marka Yaratıcısı İrem Sefa Yayımlar katılımıyla internet üzerinden gerçekleşti.

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) haziran ayı üye toplantısında, Teknoloji ve İnsan Kolejleri kurucusu, eğitimci ve yazar Zeynep Dereli’yi online olarak ağırladı.

Türkiye’nin ilk kadın köy pazarı olma özelliği taşıyan ‘Antalya Köy Pazarı’, Koronavirüs salgınını önleyici tedbirler kapsamında geçici süreyle faaliyetlerine ara veri...

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), İzmirli kadınları bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampına davet ediyor.

EGİKAD’ın online olarak düzenlediği, Avukat Rebia Rezzan Özduran’ın konuşmacı olarak katıldığı ''Fırtına Dindiğinde'' konulu toplantı yapıldı. Toplantının açılışında k...

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) düzenlediği online toplantılarla Covid-19 sürecinde salgın sonrası değişmesi beklenen ekonomik ilişkileri ve yeni normali alanında ...

Yazarlar
Website Security Test