Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir Üniversitesi ile anlaşma

4.9.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) ile İzmir Üniversitesi Hastanesi arasında imzalanan protokol sayesinde dernek üyeleri ile birinci dereceden yakınları belirlenen indirim üzerinden sağlık hizmeti alabilecekEGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu ile İzmir Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zafer Beken arasında özel indirim protokolü imzalandı.

İzmir Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen törende konuşan EGİKAD Başkanı Betül Elmasoğlu, indirimlerden dernek üyeleri ve birinci dereceden yakınlarının faydalanabileceği söyledi. Dernek olarak böylesine güzel ve donanımlı bir hastane ile işbirliği yapmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Elmasoğlu, üyelerinin sağlıklarının bundan böyle İzmir Üniversitesi Hastanesi’ne emanet olduğunu söyledi.

Her şey üyelerimiz için

Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte üyelerden gelen istekler doğrultusunda proje ve çalışmalarını yürüttüklerini anlatan Elmasoğlu, “Burada yaptığımız anlaşma da bunlardan birisi. Yönetim olarak üyelerimizin menfaatine olacak her çalışmanın içinde olmaya devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk, yeni iş kolları yaratmanın yanı sıra böylesine karşılıklı anlaşmalarla da üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

24 saat yanınızdayız

Yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerine tanıtma fırsatı bulan İzmir Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zafer Beken ise “Bir sağlıkçı olarak her zaman bekleriz diyemeyeceğiz. Ancak başınız ne zaman sıkışır, bize ne zaman ihtiyacınız olursa 24 saat sizlerin yanında olduğunuzu bilmenizi isteriz” diye konuştu.

Hastanenin mali prensipleri gereği üyelere yapılacak indirim oranı açıklanmadı.

İzmir Üniversitesi Hastanesi hakkında

Hastane entegre sağlık hizmetiyle özellikli olarak yapılabilecek tüm tıbbi uygulamaları ve hizmetleri bir arada sunuyor. 301 hasta yatak kapasitesiyle ülkemizin en donanımlı özel hastanelerinden biri. 46 branşla hizmet veren İzmir Üniversitesi Hastanesi, yoğun bakım, organ ve kemik iliği nakli, tüp bebek birimi ve diğer branşlarla hizmet çeşitliliği sağlamış. Deneyimli çalışanları, teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile tescillenmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye'nin ilk kadın yatırım platformu Arya etkinliklere başlıyor. Kadın Yatırım Platformu Arya'dan basın kuruluşlarına ilk etkinlik için bir davetiye gönderildi.

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB)'nden Kadıköy'de toplanan kadınlara yönelik yapılan polis müdahalesine ilişkin açıklama.

İzmir Ticaret Borsası’nda düzenlenen ''Dilde ayrımcılık, davranışta şiddete dönüşür'' konulu söyleşide toplumsal cinsiyet eşitliği ve cinsiyete dayalı şiddet konuşuldu...

Konak Belediyesi ve İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (KKB) ortaklığında 5 Aralık Kadın Hakları Günü nedeniyle ''Kadın Yoksa Demokrasi Yok'' paneli İzmir Ticaret Odası (...

EBSO Vakfı Mütevelli Heyet Üye eşleri tarafından kurulan EBSOV Kadınlar Birliği, İpek Özçelik’in başkanlığında geleneksel kermesini Alyans Küçük Kulüp’de düzenledi.

İzmir Ticaret Borsası, Türkiye ve AB arasında kadın girişimciliği alanında koordinasyonun sağlanması için kararlılığını bir kez daha vurguladı.

İzmir İş Kadınları Derneği’nin (İZİKAD) geleneksel olarak düzenlediği bu yıl ‘İzmir Derim’ teması ile 5. kez yapılan Fotoğraf Yarışması’nda en güzel İzmir fotoğrafları...

Yazarlar
Website Security Test