Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cumba Selection’da özel indirim

23.9.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

1990 yılında İstanbul'da kurulan ve ithal ettiği dünya markalarının yanı sıra; iç mimari projelerde de hizmet veren Cumba Selection, İzmir'de Fargo Design bünyesinde yaşam alanlarına şık çözümler getiriyorMayıs ayında Alsancak Şehitler Caddesi'nde bulunan Decozone binasında açılan Cumba Selection, kalite ve konforu bir arada arayanların öncelikli adresi oldu.

Geniş mobilya portföyüne ek olarak, zengin aksesuar seçenekleriyle de dikkat çeken Cumba Selection, İngiliz, İspanyol ve Fransız yapımı tamamlayıcı şık ürünleri müşterilerine sunuyor.

Oturma gruplarından aydınlatmaya, kütüphaneden aynaya ve bahçe mobilyalarına kadar birçok farklı ürünü bünyesinde bulunduran Cumba Selection, modern çizgisiyle mekanlara hayat veriyor.

Kalite ve konforun bir arada sunulduğu Cumba Selection'da, Eylül ayına özel indirim kampanyası gerçekleştirdiklerini kaydeden Cumba Selection Yöneticisi Belkıs Celardin, “Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyamızda, oturma gruplarından aksesuvarlara kadar tüm ürünlerimizde yüzde 50'ye varan indirimler uyguluyoruz” diye konuştu.

Aksesuar ve mobilyayı dekorasyonun giysisi ve kalbi olarak tanımlayan Celardin, Cumba'nın modern stilden provansa, Akdeniz stilinden lüks ve ihtişamlı konseptlere kadar birçok dekorasyon anlayışını bir arada ve uyumla tek bir çatı altında topladığını söyledi.

    

Fargo Design ile Özgün Projeler...

Fargo Design olarak da, farklı sektörlere iç ve dış mimari alanlarda tasarımlar oluşturduklarını ifade eden Belkıs Celardin, kurumlara proje yönetimi ve danışmanlık gibi hizmetler verdiklerini söyledi.

Sundukları sıradışı projelerle konut, ofis, mağaza, restoran ve otellere hayat verdiklerini dile getiren Celardin, Fargo Design'ın çalışma prensibi hakkında da şunları söyledi: “Bizim için öncelikli olan “özgünlük”. Özgün projeler üretiyoruz. Bununla birlikte, mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uyguluyoruz. Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ediyor, başarılı bir sonuç için; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiyoruz” 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB), haziran ayı toplantısı Kişisel Marka Yaratıcısı İrem Sefa Yayımlar katılımıyla internet üzerinden gerçekleşti.

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) haziran ayı üye toplantısında, Teknoloji ve İnsan Kolejleri kurucusu, eğitimci ve yazar Zeynep Dereli’yi online olarak ağırladı.

Türkiye’nin ilk kadın köy pazarı olma özelliği taşıyan ‘Antalya Köy Pazarı’, Koronavirüs salgınını önleyici tedbirler kapsamında geçici süreyle faaliyetlerine ara veri...

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), İzmirli kadınları bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampına davet ediyor.

EGİKAD’ın online olarak düzenlediği, Avukat Rebia Rezzan Özduran’ın konuşmacı olarak katıldığı ''Fırtına Dindiğinde'' konulu toplantı yapıldı. Toplantının açılışında k...

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) düzenlediği online toplantılarla Covid-19 sürecinde salgın sonrası değişmesi beklenen ekonomik ilişkileri ve yeni normali alanında ...

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB), ''Kadınlar Üzerine Gerçekler ve Efsaneler'' adlı toplantısı 24. ve 25. dönem milletvekili Şafak Pavey’in katılımıyla internet ü...

Yazarlar
Website Security Test