Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Sağlıklı beslenme markası Juice-Joy'u yarattı

6.1.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Soğuk sıkım sebze-meyve suları ile kendi markası Juice-Joy'u yaratan başarılı kadın girişimci Serap Uz, suların ister öğün olarak tüketilebildiğini, istenirse 1-3 ve 5 günlük detoks ve yenilenme programı ile kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak kilo verilebileceğini söylüyor.

GÜLÇİN KARAEGEMEN/GÖZLEMŞehir hayatının olumsuz etkilerinden, zamansızlıktan ve kötü beslenmeden dolayı sağlıklı ve doğal yaşam tarzından uzaklaşıyoruz. Serap Uz işte tamda bu noktadan yola çıkan başarılı bir kadın girişimci. Hayatın hızlı temposunda vakit kaybettirmeden ve şehir hayatının pek çok yan etkisinden kurtulmak için sağlıklı beslenme markası Juice-Joy'u yaratan Uz, uzman diyetisyen eşliğinde hazırladığı  soğuk sıkım sebze-meyve suları ile sağlıksız beslenme alışkanlıklarına adeta 'dur' diyor. Markanın yaratıcısı Serap Uz ile bu hafta Juice-Joy'u konuştuk...

 


  • Öncelikle sizi tanıyalım?

1986 Balıkesir doğumluyum. Ayvalık'lıyım. Üniversite için, lise döneminden sonra Ayvalık'tan ayrıldım ve hayat serüveni benim için o noktada başladı... Uzun yıllar profesyonel iş hayatında yer aldım. Kendimi Hiçbir zaman profesyonel hayata ait hissetmedim. Lise bitip, üniversite hayatına geçene kadar, son derece sağlıklı beslendim. Ayvalık'ta doğup, büyümem benim en büyük avantajım oldu. Annemin, zeytin ağaçlarımızın tarlalarından toplayıp, yaptığı mütiş sebze yemekleri, köy pazarlarından alınan taze sebze ve meyvelerle büyüdük. Üniversite dönemine kadar asla fastfood beslenmedim. Yeme ve içme alışkanlıklarım herzaman sağlıklı gıdalar yönünde oldu. Bu alışkanlık her ne kadar üniversite döneminde, öğrenci koşullarından dolayı sekteye uğrasada, herzaman yeme alışkanlıklarımı kontrol altında tutmaya özen gösterdim. Bir gün profesyonel hayatımı sonlandırmaya karar verdiğimde, aklımda tek olan fikir, sağlıklı beslenme adına ne yapabilirim oldu. Uzun araştırmalar sonucunda, İzmir'de eksikliğini çok fazla hissetiğim, sağlıklı beslenme markası Juice Joy'u yarattım.

  • Peki Juice Joy nedir?

Juice Joy'lar tamamen katkısız, koruyucu içermeyen ve pastörizasyon görmeyen, soğuk sıkım sebze ve meyve sularıdır. Makinalarımız, özel sıkım teknolojisi olan soğuk sıkım yöntemi ile çalışmaktadır. Bu teknoloji ile çalışan makinalarda bıçak bulunmaz, tamamen soğutmalı olarak çalışır. Isıdan ve metal darbesinden uzak olarak elde edilen Juice'ler, vitamin, mineral ve canlı enzim değerlerini, neredeyse sebze ve meyvelerin aslına yakın şekilde korurlar. Ve bu değerlerini 72 saat boyunca kaybetmezler. 13 çeşit ürünümüz bulunuyor. Bunların arasında mevsimsel olarak değişiklik gösterenler oluyor.         www.juice-joy.com'da tüm ürün içeklerini detaylı olarak sunuyoruz.

  • Juice'larıtaze sıkılmışmeyva sularından ayıran nokta nedir?

Juice Joy'lar, özenle seçilmiş sebze ve meyvelerden elde ediliyor. Juice Joy normal meyve sularından ayıran, en büyük özelliklerinden bir tanesi, cold pressed (soğuk sıkım) olarak hazırlanmasıdır. Bu teknoloji ile çalışan makinalarda, bıçak bulunmaz, tamamen soğutmalı olarak çalışır. Isıdan ve metal darbesinden uzak olarak elde edilen Juice'ler, vitamin, mineral ve canlı enzim değerlerini, neredeyse sebze ve meyvelerin aslına yakın şekilde korurlar. Katkı, şeker ve koruyucu içermezler. Pastörizasyon görmezler. Bir diyetisyen ve benim bilgim doğrultusunda yüzde 80 sebze, yüzde 20 meyve karışımları ve oranlarla hazırlanırlar. Her bir Juice Joy şişesi 1,5 kg sebze ve meyveden oluşur.

  • Son zamanlarla özellikle sağlıklıyaşam konusunda farkındalık arttıBu noktada Juici Joy'ların insan sağlığıaçısından ne gibi faydalarıvar?

 

Juice Joy'lar, tamamen bir yaşam biçimidir. İş hayatının koşuşturması, artan fastfood zincirleri, evde yemek yeme alışkanlıklarının çok aza inmesi, hazır ve paketli gıdalar, soluduğumuz kirli hava, stres,yetersiz sebze ve meyve tüketimi, insan sağlığını ciddi anlamda tehdit etmektedir. Kronikleşen hastalıklar, sindirim problemleri, sürekli yorgunluk, uyuyamama ve yorgun uyanma, halsizlik ve ciddi hastalıkların çoğu, yukarıda saydığım sebeplerle doğrudan ilgilidir. En başı da sağlıksız beslenmesidir. Juice Joy'ların her bir şişesi 1,5 kilogram sebze ve meyve içermektedir. Tek bir şişe ile günlük alınması gereken sebze ve meyvedeki vitamin, mineral ve canlı enzimleri vücudunuza alıyorsunuz. Üstelik bunu birgün boyunca, 6'lı detoks paketlerimiz ile sıvı detoksu olarak uygularsanız bedeninizdeki ve hatta ruh halinizdeki değişimler kısa sürede hissediliyor. Düzenli Juice Joy kullanımı ile enerji artışı, ideal kiloya kavuşma, sindirim sisteminin düzenlenmesi, saç ve tırnakların güçlenmesi, parlayan bir cilt gözlemlediğimiz en belirgin etkilerdir.

  • Satışnoktalarıhakkında da bilgi alabilirmiyiz? Hangi şehirlere gönderim yapıyorsunuz?


Şuanda, İnternet satışlarımızın yanı sıra, İzmir Mavişehir Sports Internatıonal, Mavibahçe Macro Center Therapy Bike Cafe, Bornova S Pilates, Alsancak I'linss Pilates , Narlıdere Doğa Pilates'te Juice Joy'ların satışı mevcuttur.  Türkiye'nin birçok bölgesine, özel koruyuculu kutularımız ile gönderim yapıyoruz. Juice Joy sağlıklı beslenme markası olarak, kendimizi her dönemli geliştirmek ve müşterimiz için en iyisini sunmak bizim en önemli hedeflerimiz arasındadır. Yeni ve farklı ürün çalışmalarımız devam ediyor. Hem instagram hesabımızdan @juicejoyizmir hem de www.juice-joy.com'dan tüm yeniliklerin duyurularını yapıyor olacağız.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD), Akdeniz İş Kadınları Federasyonu’nun Amman’da düzenlediği yıllık olağan toplantısına katıldı.

Türkiye genelinde kadınlara çalışma hayatında fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen “Shell’de Kadın Enerjisi” projesi kapsamında, Ankara’da 86 kadın çalışan görevlerine...

Türkiye genelindeki ihracatçı birliklerinin yönetim ve denetim kurullarında görev yapan kadınlardan oluşan 55 kişilik “TİM Kadın Konseyi”nde Ege İhracatçı Birliklerini...

KAİSDER Anadolu Buluşmaları Programı’nın durağı bu kez Kayseri ve Sivas oldu. Farklı sektörlerde başarılara imza atan KAİSDER kadınları, her iki ilin de yatırım ve işb...

Seger Korna Genel Müdürü Tülin Tezer, MAK-TEK Fuarı kapsamında düzenlenen “Sanayide Üreten Kadınlar Paneli”nde otomotiv yan sanayinde kariyer yapan mühendis bir kadın ...

Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi Serpil Timuray, 1 Ekim 2018 itibarıyla Vodafone Grubu Avrupa Bölgesi CEO’su olarak atandı.

Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi Serpil Timuray, Financial Times Dergisi’nin “HERoes: İş Hayatında Kadınları Destekleyen Şampiyonlar 2018” Dünya Kadın Liderler L...

Yazarlar
Website Security Test