Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekrem İmamoğlu Bodrum'a tatile gitti yerine kim bakıyor?

23.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Muğla'nın Bodrum ilçesine tatile gitti. Yerine kim bakıyor? Ekrem İmamoğlu'nun tatile çıkması sosyal medyanın gündeminde.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Bodrum'a tatile gitmesi sosyal medyanın gündeminde. İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamında yerine vekaleten Hüseyin Aksu atandı.

İzine ayrılan İmamoğlu, tatil sürecinde CHP'nin Afyonkarahisar'da düzenleyeceği "Yerel Yönetimler Çalıştayı"na da katılacak. İBB yetkililerinin verdiği bilgiye göre, İmamoğlu'nun izinden dönene kadar vekaleti Hüseyin Aksu'ya bıraktığı öğrenildi. İmamoğlu, 12 Temmuz'da Ankara'ya düzenlediği ziyarette de Hüseyin Aksu'nun kendisinin yerine İBB Başkanlığına vekalet etmesi için görevlendirmişti.

Ekrem İmamoğlu Bodrum'a tatile gitti yerine kim bakıyor?

Ekrem İmamoğlu'nun tatile çıkması sosyal medyanın gündeminde. Bazı sosyal medya kullanıcıları İmamoğlu'nun göreve başladıktan kısa bir süre sonra tatile çıkmasını eleştirirken, bazı kullanıcılar ise yorucu bir seçim maratonunun ardından biraz tatil yapma hakkı diyerek İmamoğlu'na desteklerini ilettiler.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yilmaz

23.07.2019 - 14:15
Bunlarin vatandaşa hizmet etmek gibi bir derteri yokki.nasilsa seçildi şimdi şov zamanı hizmet yok nasılsa hazır her şey yerinde problemler halledilmiş tek iş iftira atmak onlar içinde çok basit diyecekleri şu enkaz devraldık.
Diğer Haberler

Efes Selçuk Belediyesi, EfeslimKart projesiyle Türkiye'ye örnek olacak bir çalışmaya imza atıyor. EfeslimKart 1 Ocak’ta vatandaşla buluşuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye meclis toplantısında 'Deprem seferberliği'ni başlattıklarını duyurdu.

Konak Belediyesi binası giriş holünden en üst katına kadar değerli sanatçıların imzalarını taşıyan resim ve heykellerle donatıldı.

İzmir Tarım Festivali’yle birlikte yeni üretici pazarı da açılıyor. Kadifekale'den sonra ikinci üretici pazarı İzmir Fuarı'nda Lozan Kapısı girişinde Kültürpark Üretic...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağırladığı büyükşehir belediye başkanları Whatsapp grubu kurdu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, muhtarlarla yaptığı periyodik toplantılarda isminden sürekli övgüyle söz edilen ve özverili çalışmaları nedeniyle takdir ...

Kadınların iş ve sosyal hayatta ön planda yer alması için birçok projeye imza atan İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Gününü de unutmadı.

Yazarlar
Website Security Test