Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekrem İmamoğlu Bodrum'a tatile gitti yerine kim bakıyor?

23.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Muğla'nın Bodrum ilçesine tatile gitti. Yerine kim bakıyor? Ekrem İmamoğlu'nun tatile çıkması sosyal medyanın gündeminde.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Bodrum'a tatile gitmesi sosyal medyanın gündeminde. İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamında yerine vekaleten Hüseyin Aksu atandı.

İzine ayrılan İmamoğlu, tatil sürecinde CHP'nin Afyonkarahisar'da düzenleyeceği "Yerel Yönetimler Çalıştayı"na da katılacak. İBB yetkililerinin verdiği bilgiye göre, İmamoğlu'nun izinden dönene kadar vekaleti Hüseyin Aksu'ya bıraktığı öğrenildi. İmamoğlu, 12 Temmuz'da Ankara'ya düzenlediği ziyarette de Hüseyin Aksu'nun kendisinin yerine İBB Başkanlığına vekalet etmesi için görevlendirmişti.

Ekrem İmamoğlu Bodrum'a tatile gitti yerine kim bakıyor?

Ekrem İmamoğlu'nun tatile çıkması sosyal medyanın gündeminde. Bazı sosyal medya kullanıcıları İmamoğlu'nun göreve başladıktan kısa bir süre sonra tatile çıkmasını eleştirirken, bazı kullanıcılar ise yorucu bir seçim maratonunun ardından biraz tatil yapma hakkı diyerek İmamoğlu'na desteklerini ilettiler.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yilmaz

23.07.2019 - 14:15
Bunlarin vatandaşa hizmet etmek gibi bir derteri yokki.nasilsa seçildi şimdi şov zamanı hizmet yok nasılsa hazır her şey yerinde problemler halledilmiş tek iş iftira atmak onlar içinde çok basit diyecekleri şu enkaz devraldık.
Diğer Haberler

İstanbul’da sabah saatlerinden beri etkisini gösteren ve Fatih’te metrekarede ortalama 114 kg yağmurun düşmesiyle sonuçlanan sağanak bir vatandaşın canını alınken, bir...

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, İzmir’in su ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Tahtalı Barajı ile Balçova barajlarını drone ile kontrol ediyor.

İzmir'de Büyükşehir'in organize ettiği Günbatımı Konserleri Ağustos ayında da devam ediyor. 17 Ağustos’ta (yarın) Leyli Trio ile başlayacak konserler 31 Ağustos’a kada...

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tahtalı Barajı çevresinde yaşayan üreticilere gelir kaynağı yaratmak için İZSU ağaçlandırma sahası içindeki 72 dekar alana arıların bal ver...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Dikili’de Koçanlı Köşkü, Dikili Kültür Evi ve Dikili Belediyesi’ne ait Jeotermal A.Ş.’de incelemelerde bulundu.

Narlıdere’nin her köşesinde vatandaşlarla buluşan ve esnaf ziyaretleri yapan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, öncelikli hedeflerinin halkın refahını ve huzurunu s...

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün dokuz başarılı sporcusu, farklı dallarda dünya ve Avrupa şampiyonalarına katılmaya hak kazandı.

Yazarlar
Website Security Test