Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz her hafta esnafla buluşuyor

26.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz her hafta esnafla buluşuyor. Başkan Oğuz her hafta ilçenin farklı bir bölgesinde esnafların dertlerini dinliyor.

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, her hafta ilçenin farklı bölgelerindeki esnaf ve sanatkârlarla kahvaltıda bir araya geliyor, çalışmalardan bahsediyor. Daha yaşanabilir bir Urla için hız kesmeden çalışmalara devam ettiklerini belirten Oğuz; “Hizmet etmek için geldik” dedi.

Yıllardır güne erken saatte güne başlayarak vatandaşlarla bir araya gelmesiyle bilinen Burak Oğuz, Belediye Başkanı olduktan sonra da buna devam etmesi ilçe halkından büyük takdir topluyor. Başkan Oğuz, her hafta sabah kahvaltılarında esnafla buluşarak istekleri dinliyor, yapılan çalışmalardan bahsediyor.

Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinin de eşlik ettiği toplantılarda Başkan Oğuz, “Sizler, bizleri bu görevlere layık gördünüz. Bizler de, sizin bize verdiğiniz bu görevi layıkıyla yerine getirmek için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Biz her zaman Urlamız ve halkımız için çalışıyoruz. Halkımızın mutluluğu, esnafımızın, üreticimizin kazancı her daim önceliğimiz olmuştur” şeklinde konuştu. 

İlçe esnafı,  kendilerine doğrudan belediye yetkilileriyle görüşme ortamı sundukları için Başkan Oğuz’a teşekkür ederken sanayi esnafı “Yıllardır süregelen bir alışkanlığı belediye başkanı seçildikten sonra da sürdürdüğü için başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla, 46. Shoexpo-İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı törenle açıldı. Ayakkabı ve Çanta Fuarı'na 27 ülkeden alıcı geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi'nde satışa çıkardığı arazi gündemde.

Parti teşkilatı olarak, yeni seçilen Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’ının seçim vaatlerini ve sonrasında verdiği sözleri gerçekleştirmesi için 7 aydır beklediklerini...

İzmir Büyükşehir Belediyesi, tüm Türkiye’ye örnek olan Süt Kuzusu projesinden sonra çocukların et ve protein ihtiyacını karşılamak için harekete geçti. Mera İzmir Proj...

Karşıyaka Belediyesi web sitesinde yayına aldığı ve en az 15 bin kişinin katılmasını beklediği anket ile ilçenin tüm ihtiyaçlarını Karşıyaka'da yaşayan vatandaşlara so...

İzmir Büyükşehir Belediyesi, iklim değişikliği nedeniyle gelecekte olabilecek kuraklığa karşı vatandaşları bilgilendirmek ve tarımda doğru yöntemleri uygulamalı olarak...

Karaburun Belediyesi, ilçedeki tarımsal üretimin artırılması ve daha fazla katma değer yaratması amacıyla Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü kurdu.

Yazarlar
Website Security Test