Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Balkan Göçmenlerinden Kayalar’a ziyaret

17.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürkan Altıntaş ve yönetimi Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ı ziyaret etti.

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği (İzmir Bal-Göç) Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Abdurrahim Nursoy ve İzmir Bal-Göç Menderes Şube Başkanı Gürkan Altıntaş ile dernek yönetimi Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ı ziyaret etti.

Başkan Kayalar’a teşekkür

Ziyarette birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunulurken, Menderes’te yaşayan Balkan göçmenlerinin sesi olduğu için Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’a dernek üyeleri adına dernek başkanı Abdurrahim Nursoy teşekkür etti.

Hizmetlerimiz sürecek

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Ocak ayında gerçekleşen olağan genel kurulda yeniden İzmir Bal-Göç Başkanlığı’na seçilen Abdurrahim Nursoy ve yönetimini kutluyor, ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Menderes’imizde de başta Bulgaristan Türkü kardeşlerimiz olmak üzere Balkanların her noktasından ilçemize göç etmiş vatandaşlarımız yaşamakta. Menderes Belediyesi olarak herkesin sesi, herkesin belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde onların da sesi oluyoruz. Balkan göçmeni kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge sonrasında belediyelere, özellikle de İstanbul, İzmir ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri, yardım toplamayı yasakladığı yönünd...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, koronavirüs ile mücadele kapsamında hazırlanan ekonomik yardım hamlesini açıkladı. Yardımların 6 Nisan 2020 tarihinden it...

Konak Belediyesi Koronavirüs salgını nedeniyle işleri sekteye uğrayan esnaftan üç ay boyunca işgaliye bedeli almayacak.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında toplantıları dijitale taşıdı. Batur, belediyenin müd...

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle başlattığı yardım kampanyasına bir yenisini ekledi. İhtiyaç sahiplerine çorba ve ekmek dağıtımı başladı.

Şehirlerarası seyahat kısıtlaması kapsamında İzmir’den yurtiçi uçuşların büyük ölçüde iptal olması nedeniyle havalimanı seferi yapan otobüslerin büyük bölümü kent için...

Koronavirüs salgınına karşı vaka öncesi ilk önlemleri alan Buca Belediyesi, virüsün yayılmasıyla kent genelinde adeta OHAL ilan ederek topyekûn mücadele başlattı.

Yazarlar
Website Security Test