Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Aliağa'da liseler arası ses yarışması yapılacak

2.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Aliağa Belediyesi, düzenlediği yarışma ile bu kez lise öğrencilerini şarkı söylemeye davet ediyor. Yarışma ne zaman yapılacak, kimler başvurabilecek? Başvuru tarihi nedir? Yarışma nerede yapılacak?

Aliağa Belediyesi online olarak vatandaşlara hizmet etmeye ve sosyal etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Koronavirüs günlerinde vatandaşa hizmette geri durmayan Belediye tarafından liseler arası ses yarışması organize etti.

Yarışmaya katılarak hünerlerini sergilemek isteyen öğrenciler, performanslarını, videoya çekerek son başvuru tarihi olan 11 Mayıs 2020’ye kadar sarkinisoyle@aliaga.bel.tr adresine mail olarak gönderebilecek. Yarışmaya katılım onayı ve eserin kabulü ile ilgili bilgilendirme öğrencilere mail olarak gönderilecek. Yarışmaya Aliağa’daki liselerde öğrenim gören öğrencilerin yanı sıra ailesiyle Aliağa’da ikamet edip, Aliağa dışındaki bir lisede öğrenim gören öğrenciler de katılabilecekler.

Katılımcılar evde karaoke altyapı üzerine ya da kendi enstrümanlarıyla eşlik ederek ses ve görüntü kayıtlarını yapabilirler. Görüntülerin yatay olması şartıyla cep telefonu, kamera, tablet ya da bilgisayar kamerasıyla çekim yapılabilir.

Yarışma sonunda dereceye giren öğrenciler birbirinden muhteşem hediyelerle ödüllendirilecek. Birinci olan öğrenciye Dizüstü Bilgisayar, ikinciye İpod, üçüncüye ise taşınır hoparlör takdim edilecek.

KATILIM KOŞULLARI

1- Yarışmaya Aliağa‘da bulunan kamu ve özel tüm liselerde öğrenim gören lise öğrencileri katılabilir.

2- Ailesi ile Aliağa‘da ikamet edip, Aliağa dışındaki bir lisede öğrenim gören öğrenciler yarışmaya katılabilir.

3- Şarkı sözleri, Anayasa’nın dayandığı temel görüş ve ilkeleri aykırı olamayacağı gibi, milli iradeyi zedeleyici, moral yıkıcı, müstehcen olmamalı ve herhangi bir politik içerik taşımamalıdır. Argo, kaba tabirle kelimeler kullanılamaz. Katılımcılar evde karaoke alt yapı üzerine ya da kendi enstrümanlarıyla eşlik ederek ses ve görüntü kayıtlarını yaparak e-posta ile göndererek katılım sağlayacaktır. Cep telefonları, tablet, bilgisayar kamerası ya da kamera ile çekim yapılabilir.

4- Görüntüler yatay olarak çekim yapılmalıdır.

5- Seslendirilen eser 2 dakikadan az, 4 dakikadan fazla olmamalıdır.

6- Eserler seslendirilirken 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı temasına uygun kıyafetler giyilerek, video çekilmelidir.

7- Katılımcılar Ad-Soyad, TC Kimlik No, Okul ve Sınıf, İrtibat telefon numarası (veli) ve ev adres bilgilerini eseri gönderdikleri e-posta içinde belirtecektir.

8- Her yarışmacı en fazla bir eser ile yarışmaya katılabilir.

9- Yarışmaya her tarz müzik türüyle katılmak serbesttir.

10- Yarışmacının kendisini tanıttığı kısa bir video çekip e-posta olarak göndermesi gerekmektedir.

11- Bu şartları taşımayan e-posta ve eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

YARIŞMAYA BAŞVURU ŞEKLİ
-Performanslar yarışmacılar tarafından video çekilerek sarkinisoyle@aliaga.bel.tr e-posta adresine gönderilmelidir.
-Yarışma ile ilgili detaylı bilgi 0 554 533 86 31 nolu telefonumuzdan alınabilir.
-Yarışmaya katılım onayı ve eserin kabulü ile ilgili bilgilendirme e-posta olarak katılımcılara gönderilecektir.
-Yarışmaya son başvuru tarihi 11 Mayıs 2020’dir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Buca’nın sorunlarını sıfıra indirmek için çalışan Buca Belediyesi, vatandaşların talep ve sorunlarını Buca Toplumsal İletişim Merkezi (TİM)ve çağrı merkezi aracılığıyl...

Ödemiş Belediyesi, Koronavirüs salgınıyla mücadelede aldığı önlemlerin yanı sıra dayanışmayla da zor günlerde vatandaşları yalnız bırakmadı. Ödemiş Belediye Başkanı Me...

İzmir'de en çok askıdan fatura alan ilçesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından açıklandı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla örnek bir uygulamaya daha imza Karşıyaka Belediyesi, ‘Sanal Market’ projesini hayata geçirdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı seyyar maskematik uygulamasını Çiğli ve Gaziemir’e de taşıdı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'de yapılan uygulamalarla ilgili bilgi vererek, kaç adet maske dağıtıldığını açıkladı.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy Maltepeli pamuk üreticilerini ziyaret etti, üreticinin her zaman yanında olduğu mesajı verdi.

Yazarlar
Website Security Test