Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tunç Soyer'den 19 Mayıs için Türk bayrağı çağrısı

16.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ‘Başkanın Günlüğü’ nü yayınladı. Kentte yürütülen faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Soyer, 19 Mayıs Atatürk’ün Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için bir çağrıda bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer günlüğüne 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili İzmirlilere çağrıda bulundu.

Soyer günlüğüne yazdığı yazıda şu ifadelere yer verdi;

"Sevgili İzmirliler

Hepinize iyi bir hafta sonu diliyorum

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy’un davetiyle Çeşme’de Turizm Gelişme Bölgesi projesi için sivil toplum örgütleri, üniversiteler ve meslek odaları temsilcileri bir araya geldik.

Farklı görüş ve önerilerin değerlendirildiği bu toplantının ortak akıl ve birlikte karar üretme anlayışı açısından çok değerli olduğunu düşünüyorum. Çeşme Turizm Bölgesi konusunda 15 günde bir çalışma toplantılarının sürdürülmesi kararı aldık.

Değerli yurttaşlarım, bu ülkenin ayakta kalması, insanların tekrar normal yaşamlarına dönmesi için krizin en başından beri dayanışmanın ne kadar önemli olduğunun altını çiziyorum.

Su borcunu bile ödeyemeyen komşularımızın olduğu maalesef bir gerçek. Ben her sabah güne bir hemşerimin Biz İzmir platformu üzerinden askıya çıkartılmış su faturasını ödeyerek başlayacağım. Gelin yaşamı böyle paylaşalım.

Dün 2 bin 341 aileye gıda paketi, 6 bin 565 çocuğumuza da süt ulaştırdık. Her türlü ekonomik sıkıntıya, darboğaza rağmen yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgili İzmirliler, 23 Nisan’da asılan bayraklar biliyorum ki İzmir’de 19 Mayıs’a kadar inmez. Hadi bugünden itibaren 19 Mayıs ruhuyla eksik kalanları da tamamlayalım ve hiç bayraksız balkon bırakmayalım.

Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Hoşça kalın değerli İzmirliler."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Buca’nın sorunlarını sıfıra indirmek için çalışan Buca Belediyesi, vatandaşların talep ve sorunlarını Buca Toplumsal İletişim Merkezi (TİM)ve çağrı merkezi aracılığıyl...

Ödemiş Belediyesi, Koronavirüs salgınıyla mücadelede aldığı önlemlerin yanı sıra dayanışmayla da zor günlerde vatandaşları yalnız bırakmadı. Ödemiş Belediye Başkanı Me...

İzmir'de en çok askıdan fatura alan ilçesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından açıklandı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla örnek bir uygulamaya daha imza Karşıyaka Belediyesi, ‘Sanal Market’ projesini hayata geçirdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı seyyar maskematik uygulamasını Çiğli ve Gaziemir’e de taşıdı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'de yapılan uygulamalarla ilgili bilgi vererek, kaç adet maske dağıtıldığını açıkladı.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy Maltepeli pamuk üreticilerini ziyaret etti, üreticinin her zaman yanında olduğu mesajı verdi.

Yazarlar
Website Security Test