Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir'de askıda fatura uygulamasında kaç fatura ödendi?

27.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir'de askıda fatura uygulamasında kaç fatura ödendi? Askıda faturaya bırakılan faturanın ödenip ödenmediğini kontrol edebilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, askıda fatura uygulamasıyla ilgili bilgiler verdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ‘Başkanın Günlüğü’nde İzmir'de uygulanan askıda fatura uygulaması hakkında bilgiler paylaştı.

Soyer günlüğünde şu ifadelere yer verdi:

"Günaydın sevgili İzmirliler…

4 günlük bayramı kısıtlamada geçirdik ve bugün ‘yeni normal’ denilen hayatımıza başladık.

Lütfen salgının devam ettiğini unutmadan yaşamımıza devam edelim.

Bayramı bayram gibi yaşayamadık. Büyüklerimizi ziyaret edemedik, kaybettiğimiz yakınlarımızın mezarlarını ziyarete gidemedik.

Ben dün Kadifekale Şehitliği’ne giderek bu vatan için canını veren aziz şehitlerimize sizler adına çiçek bıraktım.

Başkan Soyer anlamlı mesajının ardından askıda fatura kampanyasına bayram boyunca büyük ilgi gösterildiğini ve dayanışma kapsamında tam 10 bin 195 ödenemeyen su faturasının askıdan alındığını açıkladı. Soyer ayrıca onaylanmış ve ödenmemiş 7 bin 753 ve onaylanmayı bekleyen bin 118 fatura için de İzmir’de dayanışmaya devam çağrısı yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı dayanışma ağı sayesinde bugüne kadar metropolde 117 bin 75, metropol dışında da 19 ilçede 30 bin 50 olmak üzere toplam 147 bin 125 aileye yardım kolisi ulaştırıldığını duyurdu. Soyer hedefi 200 bin aile olarak belirlediklerini bildirdi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Büyükşehir Belediyesi kent içi trafiğe nefes aldıracak önemli yatırımlardan birini daha hayata geçiriyor. Karşıyaka-Çiğli arasında hizmet verecek 11 kilometrelik...

‘Karşıyaka’nın Parkındayız’ sloganıyla hayata geçirilen etkinlik kapsamında ilk buluşma, Alaybey Tahir Bor Parkı’nda düzenlendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği kıyı düzenleme projesi kapsamında Karşıyaka sahili yepyeni bir çehreye büründü.

Karaburun Belediyesi’nin kadınlar için düzenlediği pilates kursları, ilçe merkezindeki Kuyucak Plajı ve Mordoğan Spor Tesisi’nde başladı.

İzmir’de gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün kalbinin attığı Mimar Kemalettin Moda Merkezi’nde faaliyet gösteren iki esnaf, ihtiyacı olan gelin adaylarına ula...

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 152 dünya kentini birbirine bağlayan Açık ve Çevik Akıllı Şehirler (OASC-Open and Agile Smart Cities) topluluğuna dâhil oldu.

Gaziemir Belediyesi; ormanlık alanlar, boş arsalar ve yol kenarları başta olmak üzere ilçenin çeşitli noktalarına gelişigüzel ve kaçak olarak dökülen molozları toplaya...

Yazarlar
Website Security Test