Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ankara'da Mansur Dede diyerek internet isteyen çocuklara cevap

2.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ankara'da uzaktan eğitim için destek isteyen çocuklara Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan videolu cevap geldi.

Köylerinde internet olmadığı için uzaktan eğitimde sorun yaşayan çocuklar, ABB Başkanı Mansur Yavaş'tan 'internet bağlamasını' istediler.

Çocukların 'Mansur Dede' diye seslendiği ABB Başkanı Yavaş da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoyla köylerine internet bağlanması sözünü verdi:

"Sevgili evlatlarım, Mansur Dedeniz size en kısa zamanda interneti gönderecek. İnşallah sizler de dersleri canlı olarak dinleyebileceksiniz. İzleyin ki yarın ülkemize çok yararlı gençler, insanlar olarak hayata atılın. Sizlerden başarı bekliyoruz ve sizlere güveniyoruz." (Cumhuriyet)

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Pandemi’den en fazla etkilenen kesim olan esnafları ziyaret etti.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “İşçi Başkan El Ele, Birlikte Güzel Günlere” , “Bu İşçi Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla karşılandı.

Video konferans yöntemiyle toplanan Kıyı Ege Belediyeler Birliği Encümeni’nde, pandemi yüzünden nüfusu ciddi oranda artan ilçelere dikkat çekilerek, bu bölgelerde vata...

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İZDOĞA A.Ş. her çalışanının çocuğu adına Tahtalı Barajı Havzası’nda 60 dönüm araziye 2 bin 500 fidan dikti.

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi'nin hizmet binalarını 2020 yılı Nisan ayında UNESCO Dünya Mi...

30 Ekim’de yaşanan deprem sonrası vatandaşlardan gelen talepler üzerine harekete geçen Bayraklı Belediyesi, 3 farklı noktada Kentsel Dönüşüm İletişim Ofisi açtı.

Çeşme Belediyesi bir ilke imza atarak, ilçenin ilk kapalı Pazar yeri projesini hayata geçirmek için kollarını sıvadı.

Yazarlar
Website Security Test