Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kılıç Holding’e İnsana Saygı Ödülü

14.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kılıç Holding, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ve deneyimlerini iyileştirecek uygulamaların aktarıldığı Kariyer.net ana sponsorluğunda gerçekleştirilen İK Zirvesi’nde İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

Deniz ürünleri alanında dünyanın sayılı markalarından biri olan Kılıç Holding, insan odaklı çalışma prensipleri ve sağlık öncelikli üretim anlayışıyla fark yaratmayı sürdürüyor.

İş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalara verilen ödül kapsamında, Kılıç Holding 2018 yılı İnsana Saygı Ödülüne layık görüldü.

Balık yetiştiriciliği ve ihracatında dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan ve Türkiye’de özellikle geçtiğimiz zorlu süreçte istihdama önemli katkılar sağlayan Kılıç Holding adına ödülü İnsan Kaynakları İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu Songül Dönmez aldı.

“İnsan önceliğimiz”

Kılıç Holding İnsan Kaynakları İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu Songül Dönmez, insan odaklı anlayışı her zaman ön planda tutan bir firma olduklarını söyleyerek “Kılıç Holding olarak kurulduğumuz günden beri insana saygıyı ihmal etmeyen anlayışımızın geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllendirilmesi bizleri mutlu etti. Bu ödülü tüm çalışanlarımız adına alıyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Her yıl birbirinden farklı deniz araçları etkinliklerine sahne olan ülkemizde bu yıl düzenlenen CNR Yacth Festival çıtayı çok yükselterek sektörde kalitenin tartışılma...

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yeni açılan Hilltown Karşıyaka AVM büyük bir şölenle açıldı. Peki Hilltown Karşıyaka AVM'de hangi restoranlar ve mağazalar var?

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki Softtech tarafından geliştirilen “İmeceMobil” uygulaması ile çiftçiler, ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabilecekler.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “SMS ile Vergi” ürününü hayata geçirdi. TEB, daha önce devreye aldığı ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşları tarafından hızı ve kolaylığı se...

Bidroom bugün Avrupa'da seyahatin geleceğini tanımlayan seyahat ve yaşam tarzı markalarıyla yeni ortaklıkları duyurdu.

KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunan Tam Faktoring, 35. şubesini Diyarbakır’da açtı.

Mercedes-Benz Türk, 1-2 Aralık tarihlerinde düzenlediği ilk Hack.İstanbul etkinliği ve 2019’a girilirken çalışanları ile birlikte çektiği ''Yılbaşı'' filmi ile iki kat...

Yazarlar
Website Security Test