Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Gayrimenkul firmalarına yepyeni bir reklam ve pazarlama fırsatı

11.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Özer Medya Kurucusu Berk Özer, iç pazarda yaşanan daralma nedeniyle gözünü yurtdışına çeviren gayrimenkul firmalarına yepyeni bir reklam ve pazarlama fırsatı yarattı.

Havaalanlarının iç ve dış hatlar terminalinde, “Markanızı Uçuran Nokta” sloganıyla Türkiye'ye ilk adımını atacak yatırımcıları İzmir'in en iyi projelerine ait katalogların bulunduğu tanıtım stantlarıyla karşılayan Özer Medya, sıradışı bir reklam ve pazarlama projesine imza attı.

Özer Medya Kurucusu Berk Özer, Milas Bodrum Havalimanı'nda başladıkları satış ve pazarlama hizmetini, artan talebin ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na da taşıdıklarını söyledi.

İzmir'in gerek kent yapısı gerekse de iklimi ve nitelikli konut projeleriyle İran ve Azerbaycanlılar tarafından yakından takip edildiğini belirten Berk Özer, İzmir'e gelen potansiyel yatırımcıları,
hizmete yeni başladıkları dış hatlar terminalinde, “Best Projects in İzmir” standıyla ihtiyaç duydukları doğru projelere yönlendirdiklerini dile getirdi.

İzmir'de iç hatlarda 2 yıldır tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde bulundukları bilgisini veren Özer,
“4 yıl önce Milas Bodrum Havalimanı'nda sektöre giriş yaptık. Gelen yatırımcıyı şehirdeki yatırımlara direkt yönlendirdik. Dış hatlardan gelen yabancı yatırımcıları zorunlu çıkış kapısında karşılayarak yerli yatırımcıyla buluşturmadaki başarımız bizi İzmir'e de taşıdı. İzmir'de piyasanın daralması nedeniyle gayrimenkul firmaları, projelerini yurtdışına tanıtma ve pazarlama ihtiyacı duymaya başladı. Bu noktada Türk vatandaşlığına kabul için gerekli olan gayrimenkul yatırımı tutarının 250 bin dolara düşürülmesi, yakın komşularımız olan İran ve Azerbaycan'dan gelen konut talebini artırdı. İran'dan haftada ortalama 16 uçak İzmir'e geliyor. Dubai ve Azerbaycandan da direkt uçuşlar başladı. Biz de İzmir'de1 ekim itibariyle dış hatlarda da hizmete başladık. Yatırımcının İzmir'de her projeye ulaşma fırsatı yok. Biz, gelen yatırımcıyı şehrin çıkış kapısından karşılayıp iyi düzeyde İngilizce ve Farsça bilen hosteslerle doğru ve nitelikli projelere yönlendiriyoruz. Proje hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Onlara nasıl bir yaşam istersiniz? diye soruyor ve istedikleri yaşama göre doğru projeler öneriyoruz” diye konuştu.

İstanbul - İzmir otoyolunun devreye girmesi ve Ankara - İzmir hızlı tren projesinin de İzmir'in gayrimenkul açısından geleceğinin çok parlak olacağını gösterdiğini kaydeden Özer, sözlerine şöyle devam etti: “İzmir, önümüzdeki 10 yıllık süreçte gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızı olacak. Son dönemde yeni yatırımlar da buna paralel artıyor. İzmir'e kaliteli göç daha da artacak. Biz de sektörün beklentilerine uygun yepyeni bir pazarlama ve reklam mecrası yaratarak, İzmir'in tanıtımına katkıda bulunmayı hedefliyoruz”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 30. Yaş kutlamalarını yıl dönümüne özel giydirdiği uçağı ile başlatıyor.

Teknolojik alanda yapılan birçok inovasyon ilk olarak üretim süreçlerinde kalitenin arttırılıp maliyetin düşürülmesi için kullanılıyor.

TULL kadın giyim mağazası Alsancak'ta üç renkli ama çok sesli dünyasının kapısını açtı.

Yalıkavak Marina’nın ana sponsorluğunda 31.’si düzenlenen American Hospital The Bodrum Cup 21-26 Ekim tarihlerinde deniz meraklılarını nefes kesen yarışlar ve çeşitli ...

Boğaziçi Ventures, 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Blockchain Zirvesi’nin Ev Sahibi Komitesi sponsoru olarak zirveye destek veriyor.

Norm Holding ‘SACMA GROUP’ davetlisi olarak gittiği İtalya Monza’da dünya bağlantı elemanları sektörünün dev firmaları ile buluştu.

Almanya’nın Köln kentinde 5-9 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarlarından Anuga Gıda Fuarı, gıda sektörünün tüm paydaşlarını bir araya ...

Yazarlar
Website Security Test