Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

KOBİ dostu Tam Faktoring 35. şubeyi Diyarbakır'da açtı

21.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunan Tam Faktoring, 35. şubesini Diyarbakır’da açtı.

Kurulduğu 2012 yılından bu yana hızlı bir büyüme stratejisiyle faktoring sektöründe aktif müşteri sayısı açısından sektör lideri konumuna ulaşan Tam Faktoring, 35. şubesini Diyarbakır’da hizmete açtı. Her yıl ortalama %80 büyüme kaydeden şirket, Diyarbakır ile birlikte Türkiye genelinde 22 farklı ilde 600’ü aşkın çalışanı ile KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına destek oluyor.

Diyarbakır’ın İlk Faktoring Şubesi
Açılış töreninde konuşan Tam Faktoring Genel Müdürü Hakan Karamanlı; “Tam Faktoring, KOBİ ve esnafımızın faturalı alacaklarını devir alarak kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılama hedefi doğrultusunda büyümeye devam ediyor. Banka dışı finansal kurumlar arasında bir ilk olan Ar-Ge merkezinde geliştirdiğimiz dijital çözümlerimizi, yaygın şube ağı ve satış ekibimizle destekleyerek, müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde cevaplıyoruz. 2019 yılında personel sayımızı %20 arttırıp, 3 yeni şube açarak kapamış olacağız. Büyümeye devam etmemiz ve Diyarbakır’da ilk faktoring şubesini açıyor olmamız bir taraftan Türkiye ekonomisine, diğer taraftan da bu şehre olan inancımızın göstergesi. Ünlü şairimiz Cahit Sıtkı Tarancı’nın dediği gibi “Diyarbakır’ı sevmek bir vazife ve hem de ihmal edilmeyecek mukaddes bir vazifedir” dedi.

“Faktoring sektöründeki her 3 müşteriden biri Tam Faktoring ile çalışıyor.”
Diyarbakır şubesiyle bölgeye katkı sunacaklarını belirten Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hayati Çelikcan ise şunları aktardı: “Sektördeki en fazla müşteriye sahip faktoring şirketi olarak, Güneydoğu’da Gaziantep ve Urfa’nın ardından tecrübeli bir şube müdürü ve ekiple, artık Diyarbakır’dayız.Tam Faktoring olarak 600 kişilik büyük bir kadroyla müşterilerimizin tam zamanında tam yanında olmaya devam ediyoruz. Ayrıca ‘Tamasor’ mobil uygulamamız ile müşterilerimizin 7/24 çeklerini hızlıca sorgulamalarını sağlıyoruz. Bugün sektördeki her 3 müşteriden bir tanesi Tam Faktoring ile çalışıyor.”

“İlk 9 ayda 65 bin farklı firmaya dokunarak 30 bine yakın işlem gerçekleştirdik.”
Tam Faktoring’in büyümesine ilişkin açıklamalarda da bulunan Hayati Çelikcan; “İşlem hacminden çok müşteri sayısına önem veren bir şirketiz. 2019 yılının ilk 9 ayında 65 bin farklı firmaya dokunarak 30 bine yakın işlem gerçekleştirdik. Yeni açtığımız şubelerle büyümeye devam edeceğiz. 2019 yılının sonuna kadar 36. şubemizi açmayı planlıyoruz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Şekerbank, çiftçilere mazot alımlarında hasatta ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri Opet ile iş birliği gerçekleştirdi.

RS Servis, mekanik bakım ve onarım hizmetleri için Bosch Car Service’i tercih etti.

İstanbul'da 10'uncu kez düzenlenecek olan ve T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılan Boğaziçi Zirvesi için geri sayım başladı. 27-29 Kasım tarihlerinde İstanbul'da...

Avrasya’nın en büyük ayakkabı yan sanayi sektör buluşması AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, 20 – 23 Kasım tarihlerinde CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi'nde...

Zorlu Holding’in kurum içi girişimcilik platformu Parlak Bi’Fikir kapsamında, Jüri’nin değerlendirmesi sonucunda yatırım görüşmesi yapmaya hak kazanan 3 proje belli oldu.

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) ve TurabExpo, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği 'Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı'nda, bin 500 Arap yatırımcı...

PTT AŞ çalışanları, organ nakli ve bağışı konusunda farkındalık yaratmak için bir araya geldi. ‘PTT Organ Bağışı Kampanyası’ hakkında eğitim alan birçok PTT personeli,...

Yazarlar
Website Security Test