Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Bidroom birçok büyük markayla ortaklığını duyurdu

21.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bidroom bugün Avrupa'da seyahatin geleceğini tanımlayan seyahat ve yaşam tarzı markalarıyla yeni ortaklıkları duyurdu.

Bidroom’un çevrimiçi otel rezervasyonu topluluğu artık araç kiralamada, havaalanı bekleme salonu erişiminde, açık çalışma alanı kiralamalarında, otel bagaj saklamada, tur ve etkinlik biletleri satın alımında, çevrimiçi moda alışverişinde, vize işlemlerinde, karbon emisyonunu azaltmada, büyük mağaza alışverişinde ve hareket halindeyken yoğun programların sorunsuz akmasını sağlamak için akıllı uygulamalar kullanmakta yeni indirimlerin ve değer katılmış ayrıcalıkların tadını çıkarabilir.

Sık seyahat eden kişilere en uygun otel fiyatlarını sunan, çok ödüllü çevrimiçi bir seyahat topluluğu olan Bidroom’un COO’su Michael Ros, “Bidroom özellikle yenilikçi, düşünceli, sürdürülebilir ve ileri görüşlü ortaklar aradı” şeklinde görüş belirtmiştir.

Bidroom’un ortak markalarının çalışanları, üyeleri ve mezunları karşılık olarak 128 ülkede 120.000 otelde rakipsiz fiyatları garanti eden Bidroom.com’a erişim elde edeceklerdir.
Bidroom’un Avrupa’daki yeni ortakları arasında Avis, Circ, Tiqets, Viselio, Privium, LuggageHero, Croissant, Rent n’ Connect, Hockerty, Sumissura, SHMS, Hapimag, Eelway, Marcel, BHV Marais ve Land of Fashion gibi oturmuş ve hızlı büyüyen markalar bulunmaktadır.

Tiqets’ın Pazarlama ve Ortaklıklar Müdürü Maarten de Lange, “Seyahat edenler için elverişli ve sorunsuz deneyimler sunma hedefimizi paylaşan Bidroom ile ortaklık yapmaktan çok heyecan duyuyoruz. Tiqets olarak dünyanın birçok saklı hazinesine elverişli ve stressiz erişim sunarak kültürü daha erişilebilir hale getirmek istiyoruz. Bidroom’un seyahati herkes için daha kolay ve daha iyi yapmaya olan tutkusu ve Tiqets’in anlık, sırada beklemeden mobil biletler sağlamadaki uzmanlığıyla nerede olursa olsun insanlara en iyi seyahat deneyimlerini sunabiliriz” şeklinde bir açıklama yapmıştır.

Bidroom kurucu ortağı ve COO’su Michael Ros, Bidroom üyelerinin seyahat ederken verimlilik, değer ve cazip kültürel deneyimler aradığını söylemiştir. “Ortaklarımızla birlikte seyahat denklemine bütünsel olarak yaklaşıyoruz. Bidroom üyeleri artık evlerinden uzaktayken birçok ek faydayla farkı hissedecekler.”

Örneğin, Bidroom üyelerine yabancı bir ülkeye vize almak için Viselio’nun yardımına ihtiyaç duyarlarsa, önceden haber vermeden Croissant’dan açık çalışma alanı almaları gerekirse veya gezmeye gitmek için bavullarını otel dışında saklamaları gerekirse özel fiyatlar ve ayrıcalıklar sunulacaktır.

Eğitim sektörü de faydalanacaktır. Swiss Hotel Yönetim Okulu (SMHS), konaklama araştırmaları projelerinde ve Bidroom’un Krakow’daki ofisine stajyer yerleştirmek için Bidroom’la birlikte çalışacaktır.
Çevreyi korumaya dair faydalar sunmaktayız. Bidroom üyeleri Marcel’le Paris büyükşehir bölgesinde eko-araba kiraladıklarında özel fiyatlar ve ayrıcalıklar alacaklardır. Circ uygulamasını kullanırlarsa elektrikli motosikletle trafik sıkışıklığından kaçınarak ve aynı zamanda karbon ayak izlerini azaltarak bir şehir gezisi ayarlayabileceklerdir.

Bidroom İş Geliştirme Direktörü Caroline Dal’lin konuyla ilgili şunları söylemiştir; “Bidroom Avrupa ve ötesinde konaklamayı ve seyahat etmeyi daha cazip, kullanıcı dostu ve çevresel olarak sürdürülebilir bir deneyim haline getirecek yeni ortaklıklar kurmayı amaçlar.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

2019 yılını büyüme ile kapatan Volvo Trucks, 2020 yılında da teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volv...

Netflix’in bugün kullanıma sunduğu ‘Made in Turkey’ içerik koleksiyonu sayesinde dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca üye Türkiye’de üretilen yapımlara daha hızlı v...

Birleşik Krallık’tan gelen, akıllı şehirler ve ileri üretim teknolojileri sektörlerinden yetkililer, Türkiye’deki şirketlerle yüzü aşkın sayıda ikili görüşmeler yapara...

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, yeni dönemde de görevine devam ediyor.

Çocuk gelişim uzmanları ve psikologlara göre piyasada yer alan ve çeşitliliği fazla olan oyuncaklar, ebeveynler tarafından bilinçsizce satın alındığında çocuklar üzeri...

Kısa süre önce “Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği” ile yapılan düzenlemeyle, e-fatura zorunluluğu için yıllık brüt satış hasılatı sınırının 10 milyon TL’den 5 milyon TL’...

Türkiye otomotiv sektörünün istihdam lideri Ford Otosan, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaygınlaşması amacıyla düze...

Yazarlar
Website Security Test