Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Bidroom birçok büyük markayla ortaklığını duyurdu

21.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bidroom bugün Avrupa'da seyahatin geleceğini tanımlayan seyahat ve yaşam tarzı markalarıyla yeni ortaklıkları duyurdu.

Bidroom’un çevrimiçi otel rezervasyonu topluluğu artık araç kiralamada, havaalanı bekleme salonu erişiminde, açık çalışma alanı kiralamalarında, otel bagaj saklamada, tur ve etkinlik biletleri satın alımında, çevrimiçi moda alışverişinde, vize işlemlerinde, karbon emisyonunu azaltmada, büyük mağaza alışverişinde ve hareket halindeyken yoğun programların sorunsuz akmasını sağlamak için akıllı uygulamalar kullanmakta yeni indirimlerin ve değer katılmış ayrıcalıkların tadını çıkarabilir.

Sık seyahat eden kişilere en uygun otel fiyatlarını sunan, çok ödüllü çevrimiçi bir seyahat topluluğu olan Bidroom’un COO’su Michael Ros, “Bidroom özellikle yenilikçi, düşünceli, sürdürülebilir ve ileri görüşlü ortaklar aradı” şeklinde görüş belirtmiştir.

Bidroom’un ortak markalarının çalışanları, üyeleri ve mezunları karşılık olarak 128 ülkede 120.000 otelde rakipsiz fiyatları garanti eden Bidroom.com’a erişim elde edeceklerdir.
Bidroom’un Avrupa’daki yeni ortakları arasında Avis, Circ, Tiqets, Viselio, Privium, LuggageHero, Croissant, Rent n’ Connect, Hockerty, Sumissura, SHMS, Hapimag, Eelway, Marcel, BHV Marais ve Land of Fashion gibi oturmuş ve hızlı büyüyen markalar bulunmaktadır.

Tiqets’ın Pazarlama ve Ortaklıklar Müdürü Maarten de Lange, “Seyahat edenler için elverişli ve sorunsuz deneyimler sunma hedefimizi paylaşan Bidroom ile ortaklık yapmaktan çok heyecan duyuyoruz. Tiqets olarak dünyanın birçok saklı hazinesine elverişli ve stressiz erişim sunarak kültürü daha erişilebilir hale getirmek istiyoruz. Bidroom’un seyahati herkes için daha kolay ve daha iyi yapmaya olan tutkusu ve Tiqets’in anlık, sırada beklemeden mobil biletler sağlamadaki uzmanlığıyla nerede olursa olsun insanlara en iyi seyahat deneyimlerini sunabiliriz” şeklinde bir açıklama yapmıştır.

Bidroom kurucu ortağı ve COO’su Michael Ros, Bidroom üyelerinin seyahat ederken verimlilik, değer ve cazip kültürel deneyimler aradığını söylemiştir. “Ortaklarımızla birlikte seyahat denklemine bütünsel olarak yaklaşıyoruz. Bidroom üyeleri artık evlerinden uzaktayken birçok ek faydayla farkı hissedecekler.”

Örneğin, Bidroom üyelerine yabancı bir ülkeye vize almak için Viselio’nun yardımına ihtiyaç duyarlarsa, önceden haber vermeden Croissant’dan açık çalışma alanı almaları gerekirse veya gezmeye gitmek için bavullarını otel dışında saklamaları gerekirse özel fiyatlar ve ayrıcalıklar sunulacaktır.

Eğitim sektörü de faydalanacaktır. Swiss Hotel Yönetim Okulu (SMHS), konaklama araştırmaları projelerinde ve Bidroom’un Krakow’daki ofisine stajyer yerleştirmek için Bidroom’la birlikte çalışacaktır.
Çevreyi korumaya dair faydalar sunmaktayız. Bidroom üyeleri Marcel’le Paris büyükşehir bölgesinde eko-araba kiraladıklarında özel fiyatlar ve ayrıcalıklar alacaklardır. Circ uygulamasını kullanırlarsa elektrikli motosikletle trafik sıkışıklığından kaçınarak ve aynı zamanda karbon ayak izlerini azaltarak bir şehir gezisi ayarlayabileceklerdir.

Bidroom İş Geliştirme Direktörü Caroline Dal’lin konuyla ilgili şunları söylemiştir; “Bidroom Avrupa ve ötesinde konaklamayı ve seyahat etmeyi daha cazip, kullanıcı dostu ve çevresel olarak sürdürülebilir bir deneyim haline getirecek yeni ortaklıklar kurmayı amaçlar.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Şekerbank, çiftçilere mazot alımlarında hasatta ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri Opet ile iş birliği gerçekleştirdi.

RS Servis, mekanik bakım ve onarım hizmetleri için Bosch Car Service’i tercih etti.

İstanbul'da 10'uncu kez düzenlenecek olan ve T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılan Boğaziçi Zirvesi için geri sayım başladı. 27-29 Kasım tarihlerinde İstanbul'da...

Avrasya’nın en büyük ayakkabı yan sanayi sektör buluşması AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, 20 – 23 Kasım tarihlerinde CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi'nde...

Zorlu Holding’in kurum içi girişimcilik platformu Parlak Bi’Fikir kapsamında, Jüri’nin değerlendirmesi sonucunda yatırım görüşmesi yapmaya hak kazanan 3 proje belli oldu.

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) ve TurabExpo, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği 'Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı'nda, bin 500 Arap yatırımcı...

PTT AŞ çalışanları, organ nakli ve bağışı konusunda farkındalık yaratmak için bir araya geldi. ‘PTT Organ Bağışı Kampanyası’ hakkında eğitim alan birçok PTT personeli,...

Yazarlar
Website Security Test