Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İnci GS Yuasa akü markası İnci Battery'i bayilere tanıttı

22.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İnci GS Yuasa, İzmir Swiss Otel’de endüstriyel akü bayi temsilcileriyle bir araya geldi. Yurtiçi pazarda sektör lideri olan İnci GS Yuasa’nın endüstriyel akü markası İnci Battery, yenilenen yüzünü bayilerine tanıttı.

İnci Holding ve Japon devi GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa, Türkiye’deki endüstriyel akü bayilerinden temsilcilerle İzmir’de buluştu. İnci Battery, en güvenilen enerji depolama şirketi vizyonu, uzman Japon teknolojisi, yaygın servis desteğiyle uzun ömürlü ürün kalitesini yansıtan yeni imajıyla ilgili bayilerini bilgilendirdi. Bayi temsilcileri ve İnci GS Yuasa çalışanlarının katıldığı etkinlikte eğitimci, yazar ve iletişim uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ, “Ekip Çalışmasının Yarattığı Sinerji” temalı bir konuşma gerçekleştirdi.

Hem yurtiçi hem ihracatta sektör lideri
1998 yılından itibaren faaliyet gösteren İnci Battery’nin endüstriyel akü alanında uzun yıllardır pazar lideri olduğunu vurgulayan İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Ürünlerimizi tüketiciyle buluşturan ve sağladıkları servis desteğiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran değerli bayilerimizle buluşmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.
Elbirlik sözlerine şöyle devam etti: “Japon ortağımızdan aldığımız destek ve üretimde kullandığımız son teknolojiyle yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Yaygın bayi ağımız ve ürün kalitemiz sayesinde uzun süredir sektör lideri olarak yolumuza devam ediyoruz. Traksiyoner akü üretim hattımıza yaptığımız yeni yatırımlarla, endüstriyel akü üretim kapasitemizi yüzde 40 artırdık. Dünyadaki enerji depolama sorununa çözüm odaklı projeler geliştiren bir yaklaşımla müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çevremiz için en güvenilen enerji depolama şirketi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda sizlerin de desteğiyle basamakları hızla tırmanmaya devam ediyoruz. İnovasyona verdiğimiz değer ve uzman Japon teknolojisini yanımıza alarak traksiyoner aküde hem yurtiçi, hem de ihracatta sektör lideriyiz.

Hedef, dünyada pazar liderliği
Kalite standartlarımızı daha da yükselterek yatırımlarımızı artırdık. Başarıya ulaşmamızın arkasındaki hikayenin gerçek kahramanları büyük özveriyle çalışan iş arkadaşlarım, teknik servis desteğiyle her an yanımızda olan bayilerimiz ve iş ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimizdir. İnci Battery uzun ömürlü performansı ve güçlü tasarımlarıyla yeni yılda da güçlü çözüm ortağınız olmaya devam edecek. Dünyanın dört yanındaki binlerce firmaya enerji sağlayan İnci Battery, sizlerden aldığı güçle daha nice başarılar elde edecek. Her zaman belirttiğim gibi gücünüze ve gücümüze inanıyoruz. Artık hedefimiz dünyada pazar liderliği.”

Avrupa pazarında talep artıyor
Dünyanın en güvenilir enerji depolama şirketi olma vizyonuyla çıktıkları yolda birçok başarı elde ettiklerini belirten OE ve Endüstriyel Akü Genel Müdürü Kojiro Shibata, “İnci GS Yuasa ailesinin bir parçası olmaktan çok mutluyuz. Türkiye’nin her noktasına ihtiyaca özel satış sonrası çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya devam ediyoruz. Endüstriyel akü alanındaki pazar liderliğimiz müşterilerimizin aldığı hizmetten duydukları memnuniyetin en büyük göstergesi olarak doğru işler yaptığımızı kanıtlıyor. Bizlere duyulan güvenin karşılığını verebilmek için her gün daha fazla çalışıyoruz. Dış piyasada da her geçen gün portföyümüze yeni bir müşteri ekliyoruz. Özellikle Avrupa pazarında İnci Battery markasına artan talebi karşılayabilmek için yaptığımız yatırımlarla üretim kapasitemizi üçüncü çeyrekte artırdık. Yeni hedefimiz yılda 1 milyon hücre üretmek” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İnteraktif video e-ticaret platformu Vibuy, tüketicilerin bir videodaki ürünü satın almak veya sipariş vermek için online videoları tıklanabilir ve interaktif hale get...

Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik ve Viessmann Manisa Genel Müdürü Nurten Üner, Manisa fabrikasında basın toplantısı düzenledi.

Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Hilmi Sürek, Tariş'in belirlediği zeytinyağı fiyatlarını değerlendirdi.

Boyner Grup’un 2015 yılında tüketicilerle buluşturduğu alışveriş uygulaması Hopi, 'Meet Up Retail Now' etkinliği ile yeni dünya, yeni müşteri, yeni trendler ve big dat...

İsteyenlerin dünyanın herhangi bir yerinden global bir AB şirketi yönetebilmesine olanak sağlayan e-Residency programını başlatan ilk ülke olan Estonya, girişimcilere ...

İnstitut français İzmir, Fransızca kurslarına yeni bir soluk getirdi. Düzenlenen yemek atölyesi ile kursiyerler hem Fransızca öğreniyor hem de lezzet yolculuğuna çıkıyor.

Dünyanın İlk Uluslararası Sürdürülebilir Moda Arama Motoru GLAMI.eco açıldı. GLAMI.eco, tüketicilerin modaya yönelik adımlarını sorumluluk bilinciyle atan markaları ke...

Yazarlar
Website Security Test