Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir’de ilk ve tek ‘Fransızca Yemek Atölyesi’

14.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İnstitut français İzmir, Fransızca kurslarına yeni bir soluk getirdi. Düzenlenen yemek atölyesi ile kursiyerler hem Fransızca öğreniyor hem de lezzet yolculuğuna çıkıyor.

İnstitut français İzmir, yeni dönemde yeni bir konsept ile dil öğrenmenin ötesine geçerek İzmirlilerin ilgi odağı olacak. Fransızcasını geliştirmek isteyenler, Fransızca dil derslerinin yanı sıra İzmir’de ilk ve tek olan ‘Fransızca Yemek Atölyeleri’ ile eğlenerek öğrenme imkanına sahip olacak.

Eşsiz lezzetler
Düzenlenen ilk yemek atölyesi büyük ilgi gördü. Şef Christine Şentürk, Nesrin Palaz ve Valérie Onuk'dan oluşan “Le Trio Gourmand” ekibi eğlenceli mutfak atölyesi ile kursiyerlere hem eşsiz lezzetleri sundu hem de sohbetlerleriyle Fransızca öğrenmelerine katkıda bulundu.

Institut français İzmir Müdürü Caroline David, Fransızca Yemek Atölyesi'nin Fransızca başlangıç A2 seviyesine uygun olarak gerçekleştiğini belirterek “4 derslik paket veya tek ders halinde sunduğumuz bu atölye herkese açık. Amacımız ziyaretçilerimize gelmekten keyif alabilecekleri ilgi çekici alanlar yaratmak. Burada Fransızcasını geliştirmek isteyenlerle birlikte Fransız mutfağının lezzetlerini de keşfedebilirler” dedi.

Atölye saatleri
Toplamda 10 saat, her ders 2,5 saat
Her Cuma, 10:30-13:00 ve 19:00-21:30

Kayıt için;
0232 466 00 13/14 veya kurslar.izmir@ifturquie.org

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

ING Türkiye, 2020 yılının ilk yarısına dair konsolide finansal sonuçlarını açıkladı. Bu dönemde konsolide sermaye yeterlilik oranı yüzde 24.23 olarak gerçekleşen ING T...

Yorglass, 2019 yılında yüzde 17 büyüyerek sektörün üzerinde büyüme gerçekleştirdi. İhtiyaca göre ürün geliştirerek öne çıktıklarını söyleyen Yorglass CEO’su Semavi Yor...

Türkiye İş Bankası üst yönetiminde gerçekleşen değişiklik ile Sezgin Yılmaz ve Serkan Uğraş Kaygalak Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

EMA Enerji A.Ş, Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yatırımının temellerini attı.

Milli Piyango özelleştirilerek, 10 yıllığına Demirören-Sisal (İtalyan) ortaklığına geçmişti. Milli Piyango'ya eklenen ''Casino'' oyunları ile şans oyunlarında yeni bir...

Son zamanlarda tartışma konusu haline gelen İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkan şirket sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak süt ve süt ürünleri markası Eker, yazılı...

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, planlı bakım, onarım ve revizyon çalışmaları nedeniyle üretime ara verileceğini açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test