Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Aryom Koru'nun 'Kışa Merhaba' Partisi geliyor

19.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Doğayla iç içe konumu ve konforuyla dikkat çeken ARYOM Koru, kışa merhaba partisi ile keyif ve lezzet dolu saatler yaşatacak.

1 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek parti için özel bir canlı performans sergileyecek olan DJ Serkan Sağsöz, 80'ler 90'lar Cover ve Ambiance tarzlarıyla konuklarını eğlendirecek.

ARYOM İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, 4 mevsim ayrı güzelliklerin yaşandığı İzmir'de konukların Kışa Merhaba partisiyle kaynaşacaklarını ifade etti.
Günday, “Konuklarımız, Restoran Şefimiz Şaban Şenyüz’ün hazırladığı birbirinden lezzetli ikramlar ile keyifli ve lezzet dolu saatler yaşayacak. Partimizde yeni komşular, birbirleriyle tanışacak ve kışa merhaba derken neşeli dost sohbetlerine de ortak olacak” diye konuştu.

ARYOM Koru olarak, konutların konforu kadar sosyal yaşamına da özel önem verdiklerini dile getiren Mustafa Günday, İzmirliler için mimarisi, sosyal donatıları, beş yıldızlı otel konforu ve doğayla iç içe konumu yanı sıra; herkesin özlediği komşulukların ve mahalle kültürünün de hayat bulduğu eşsiz bir yaşam sunduklarını sözlerine ekledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

ING Türkiye, 2020 yılının ilk yarısına dair konsolide finansal sonuçlarını açıkladı. Bu dönemde konsolide sermaye yeterlilik oranı yüzde 24.23 olarak gerçekleşen ING T...

Yorglass, 2019 yılında yüzde 17 büyüyerek sektörün üzerinde büyüme gerçekleştirdi. İhtiyaca göre ürün geliştirerek öne çıktıklarını söyleyen Yorglass CEO’su Semavi Yor...

Türkiye İş Bankası üst yönetiminde gerçekleşen değişiklik ile Sezgin Yılmaz ve Serkan Uğraş Kaygalak Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

EMA Enerji A.Ş, Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yatırımının temellerini attı.

Milli Piyango özelleştirilerek, 10 yıllığına Demirören-Sisal (İtalyan) ortaklığına geçmişti. Milli Piyango'ya eklenen ''Casino'' oyunları ile şans oyunlarında yeni bir...

Son zamanlarda tartışma konusu haline gelen İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkan şirket sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak süt ve süt ürünleri markası Eker, yazılı...

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, planlı bakım, onarım ve revizyon çalışmaları nedeniyle üretime ara verileceğini açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test