Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

MaviBahçe AVM sivil toplum kuruluşlarına ev sahipliği yapıyor

22.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23-24 Kasım tarihlerinde düzenlediği etkinlikte İzmir'deki sivil toplum kuruluşlarına ev sahipliği yapacak.

Sosyal sorumluluk projelerine destek veren MaviBahçe, İzmir'deki sivil toplum örgütlerinin hizmet ve üretimlerini anlatabilecekleri bir etkinliğe daha imza atıyor. 23-24 Kasım tarihlerinde MaviBahçe Kent Meydanı'nda İzmir ve çevre illerde faaliyet gösteren 90'a yakın sivil toplum kuruluşu ve temsilcileri, MaviBahçe'de biraraya gelecek.

STK'lar Kent Meydanı'nda kurulacak standlarda hizmetlerini, ürünlerini ve sosyal sorumluluk projelerini ayrıntılı olarak anlatma şansı bulacak. STK buluşmasını ziyaret eden İzmirliler ise sivil toplum örgütlerini tanıma fırsatını yakalayacak. Etkinlik kentte sosyal sorumluluk bilinci ve dayanışma ruhunu güçlendirme adına da önemli bir misyonu yerine getirmiş olacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmirli Ege Perla, yeni yılı sürprizlerle karşılıyor. Farklı eğlenceler ve hediye yağmurlarıyla yeni yıl coşkusu Ege Perla’da ikiye katlanıyor.

Aile şirketlerinin sürdürülebilirlik yolculuğuna destek olmak amacıyla kurulan TAİDER Aile İşletmeleri Derneği, Helvacızade Ailesi ev sahipliğinde ve Hz. Mevlana' nın ...

TürkTraktör, Filizlerin Mucizeleri Projesi ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki kız öğrencileri otomotiv sektöründe kariyer için teşvik etmeye yönelik çalışmala...

Markalaşma ve özgün tasarımlarla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden sektör, 8-11 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde 38'inci defa ziyaretçilerine...

SOCAR Türkiye’nin doğalgaz iletişimi için hazırladığı reklam filminde, SOCAR uzmanlığıyla doğalgaza kavuşan evlerde yaşanan mutlu anlar ekrana yansıdı.

Türkiye’nin önde gelen otobüs üreticilerinden Temsa, 23 Aralık’a kadar üretimi durdurduğu bildirildi.

TEMA Vakfı tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Millî Eğitim Bakanlığı ve Tetra Pak Türkiye iş birliğiyle hayata geçirilen ''Sıfır Atık Eğitim Projesi'' tanıtıldı.

Yazarlar
Website Security Test