Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

MaviBahçe AVM sivil toplum kuruluşlarına ev sahipliği yapıyor

22.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23-24 Kasım tarihlerinde düzenlediği etkinlikte İzmir'deki sivil toplum kuruluşlarına ev sahipliği yapacak.

Sosyal sorumluluk projelerine destek veren MaviBahçe, İzmir'deki sivil toplum örgütlerinin hizmet ve üretimlerini anlatabilecekleri bir etkinliğe daha imza atıyor. 23-24 Kasım tarihlerinde MaviBahçe Kent Meydanı'nda İzmir ve çevre illerde faaliyet gösteren 90'a yakın sivil toplum kuruluşu ve temsilcileri, MaviBahçe'de biraraya gelecek.

STK'lar Kent Meydanı'nda kurulacak standlarda hizmetlerini, ürünlerini ve sosyal sorumluluk projelerini ayrıntılı olarak anlatma şansı bulacak. STK buluşmasını ziyaret eden İzmirliler ise sivil toplum örgütlerini tanıma fırsatını yakalayacak. Etkinlik kentte sosyal sorumluluk bilinci ve dayanışma ruhunu güçlendirme adına da önemli bir misyonu yerine getirmiş olacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Norm Cıvata, Toyotetsu Türkiye Yıllık Yan Sanayi Genel Toplantı ve Ödül Töreni’nde “Yüksek Performans” (Başarı Sürekliliği) kategorisindeki ödülün sahibi oldu.

Yaşar Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan ve aynı bölümde yüksek lisansa devam eden Arda Yılmaz, eğitimi sırasında aldığı girişimcilik ve inovasyon eğitimleriy...

Yaşar Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle bitiren, ardından aynı bölümde yüksek lisansını tamamlayan Müge Çavdan, başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor.

Üretimden satışlar büyüklüğüne göre İSO İkinci 500’ün birincisi, 482 milyon 130 bin lira ile ''Panasonic Life Solutions'' oldu. 482 milyon 54 bin liralık satışlarıyla ...

ODTÜ Teknokent bünyesinde 2009 yılında TÜBİTAK desteği ile çalışmalarına başlayan ISSD, EMEA Bölgesi’nde yani Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan alanda en hızlı bü...

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, altyapı yatırımlarının finansmanı amacıyla Aralık 2019’da mutabakatını duyurduğu Çin Kalkınma Bankası kredi paketini imzaladı.

2020 yılı ikinci çeyreği kapsayan dönemde Teknosa e-ticarette bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 580’lik rekor büyüme elde ederken, Haziran ayında mağazaların a...

Yazarlar
Website Security Test