Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İnşaat sektörü turizmin göz bebeği Bodrum’da buluşuyor

25.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege’nin iki yakasınıbirleştiren ‘Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum’ 22-25 Ocak 2020’ tarihleri arasında yapılacak.

Yerli ve yabancı turistin gözdesiBodrum, gayrimenkul sektöründe yükselişe geçti. Ünlü tatil beldesibüyük şehirlere alternatif arayan inşaat firmaları içinde yeni rota olarak önplana çıkıyor. Bölgede lüks konutprojeleri, otel yatırımları ardı ardına gelirken, turizm ekonomisinin yanı sıragayrimenkulde de önemli bir finansman ortaya çıkıyor. Bu kapsamda yapılan organizasyonlar vefuarlar bir kat daha önem kazanıyor. 22-25 Ocak 2020’ tarihleri arasında Bodrum Herodot Kültür Merkezi Fuar veSergi Alanı’nda düzenlenecek ‘Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat MalzemeleriFuarı Decoyap Bodrum’ özellikle Ege’desektöre önemli bir hareketlilik katacak.

Sektörünticari hacminin gelişmesi anlamında önemli bir buluşma noktası olacak fuarhakkında açıklamalarda bulunan DemosFuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Aslan, “Bankaların kredi faizlerini indirmesiile sektörde yavaş yavaş hareketlenmeler başladı. Bizde oluşturduğumuzuluslararası platform ile bu hareketlenmeye önemli katkılar sağlayacağız. Yerlive yabancı turistin göz bebeği olan Bodrum’da tatil sezonu açılmadan öncedüzenlenecek fuarımız ile birlikte gerçekleşecek ticari faaliyetler hem ülkehem de bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

SOCAR AVIATION, Adnan Menderes Havalimanı’nda yakıt teminini kendi tesisinden yapmaya başladı.

Ekonomi dünyasındaki ve şirketlerdeki son gelişmeleri, ŞİRKET GÖZLEMİ bölümümüzde okurlarımız için derledik.

Arçelik, Top 150 Impact Companies listesine 13’üncü sırada girmeyi başardı

Pirelli'nin İzmit'teki üretim tesisi, atıkların tamamını geri dönüştürüyor.

Gözlem Gazetesi olarak şirket dünyasının güncel gelişmelerini okurlarınızın ilgisine sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörü yüksek mühendislik ürünü dijital akıllı teknolojilerinin dünyada ilk ve en hızlı şekilde hayata geçirildiği sektörlerin başında geliyor. Türkiy...

Türk sanayinin çınarlarından olan DYO, 1954’ten bu yana boya sektöründe yer almanın haklı gururunu yaşıyor. “Bilim, Birlik, Başarı”ya olan inancı ile ilkleri gerçekleş...

Yazarlar
Website Security Test