Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

EGİAD ile Mercer işbirliği ile Küresel Yetenek Trendleri toplantısı yapılacak

13.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Mercer Türkiye firması ve EGİAD arasındaki işbirliği kapsamında ''Küresel Yetenek Trendleri & 2019 Mercer Ücret Araştırması Sonuçları'' konulu bir toplantı yapılacak.

Mercer Türkiye firması işbirliği ile düzenlenecek "Küresel Yetenek Trendleri & 2019 Mercer Ücret Araştırması Sonuçları" konulu toplantı 16 Aralık 2019 saat 16.30’da EGİAD Dernek Merkezinde yapılacak.

Toplantıda, yetenek yönetimi süreçleri, küresel yetenek trendleri ve ayrıca; gelecek yeni yılla beraber gündeme gelen ücret artışlarına, güncellenecek ücret politikalarına yön verebilecek 2019 ücret ve yan haklar araştırması sonuçları ele alınacak.

Dünyada Yetenek Yönetimi Süreçleri Nereye Gidiyor?
Okan Sezer – Mercer Türkiye Kariyer (Yetenek Yönetimi, Ödüllendirme ve Bilgi Çözümleri Danışmanlığı) Bölümü Lideri
Mercer’ın her sene küresel ölçekte gerçekleştirdiği ve dünya genelindeki 16 coğrafyadan ve 9 kilit sektörden 7 bin 300’den fazla üst düzey yönetici, İK lideri ve çalışanın katıldığı araştırma; iş dünyasının geleceğini şekillendiren ilk dört eğilimi ortaya çıkardı. Mercer’ın Küresel Yetenek Trendleri Araştırması’nda, 2019’un 4 ana iş gücü eğilimi, ‘İşi geleceğin değeriyle hizalamak’, ‘Marka rezonansı oluşturmak’, ‘İş ortamını düzenlemek’ ve ‘Değişimi yetenek merkezli bir şekilde gerçekleştirmek’ olarak sıralanıyor.

Bu güncel trendleri iş hayatına nasıl entegre edebiliriz, geleceğin iş hayatına dair ipuçlarını sunumumuzda bulacaksınız.

2019 Ücret ve Yan Haklar Araştırması Sonuçları
Güneş Nalbantoğlu – Mercer Türkiye Ücret Yönetimi ve Mobil İşgücü (Expat Yönetimi) Danışmanlığı Lideri
İzmir ve Manisa’dan 138 firmanın , Türkiye genelinden 500’e yakın firmanın katılımıyla gerçekleştirilen ,ücret ve yan haklar kanadında geniş veri detayına sahip araştırmanın 2019 senesi çıktıları paylaşılacaktır. Şirketler bu sene enflasyon ve diğer bileşenlere göre ücret politikalarına nasıl yön verecekler ? Sunumda güncel veriler paylaşılacaktır.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Arçelik, Top 150 Impact Companies listesine 13’üncü sırada girmeyi başardı

Pirelli'nin İzmit'teki üretim tesisi, atıkların tamamını geri dönüştürüyor.

Gözlem Gazetesi olarak şirket dünyasının güncel gelişmelerini okurlarınızın ilgisine sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörü yüksek mühendislik ürünü dijital akıllı teknolojilerinin dünyada ilk ve en hızlı şekilde hayata geçirildiği sektörlerin başında geliyor. Türkiy...

Türk sanayinin çınarlarından olan DYO, 1954’ten bu yana boya sektöründe yer almanın haklı gururunu yaşıyor. “Bilim, Birlik, Başarı”ya olan inancı ile ilkleri gerçekleş...

Kovid-19 ile mücadele döneminde sosyal mesafe çağrılarına uyan milyonlarca insanın tercihi online alışveriş oldu. Yapılan araştırmalar, pandemi sürecinde tüketicinin e...

İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarım sektörünün bel kemiği olan üreticiler ve satıcıların dijital çağa uyum sağlaması, ticaret potansiyellerini geliştirebilmeleri amacıyl...

Yazarlar
Website Security Test