Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Rusların tercihi Kılıç

2.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yıllık toplam 450 milyon yavru balık üretimiyle adından söz ettiren Kılıç, çipura, levrek, kaya levreği, alabalık, Hirame üretimi ve orkinos yetiştiriciliği yapıyor.

Akdeniz’in sağlıklı sularında Avrupa Birliği standartlarında, açık deniz sisteminde balık yetiştiriciliği yaparak, dünyanın 63 ülkesine ihraç eden Kılıç, Rusların da en çok tercih ettiği marka olarak bu pazarda da etkinliğini sürdürüyor.
Akdeniz’in lezzetlerini 26 yıldır Türkiye ve dünyaya sunan Kılıç, ihracat pazarlarını da her geçen gün genişletiyor. Dünyanın önde gelen su ürünleri firmaları arasında konumlanarak, yıllık toplam 450 milyon yavru balık üretimi yapan Kılıç, çipura, levrek, kaya levreği (granyöz), alabalık, Hirame üretimi ve orkinos yetiştiriciliği yapıyor.

Tesis AB standartlarında

Deniz balıkları üretim-yetiştirme tesisleri, balık kutusu, paketleme, işleme ve yılda 160 bin tonluk yem fabrikasıyla tam entegre bir tesis olarak sektöre hizmet veren Kılıç, lezzet ve sağlıktan ödün vermeden, üretim sürecini tüm aşamalara hakim olarak gerçekleştiriyor. Her yıl belli aralıklarla, Avrupa standartlarına uygunluk konusunda üretim süreci ve teknolojik altyapısını güncelleyen Kılıç, değişen dünya standartlarına yönelik bildirilen geliştirmeleri, sürekli olarak yapıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

SOCAR AVIATION, Adnan Menderes Havalimanı’nda yakıt teminini kendi tesisinden yapmaya başladı.

Ekonomi dünyasındaki ve şirketlerdeki son gelişmeleri, ŞİRKET GÖZLEMİ bölümümüzde okurlarımız için derledik.

Arçelik, Top 150 Impact Companies listesine 13’üncü sırada girmeyi başardı

Pirelli'nin İzmit'teki üretim tesisi, atıkların tamamını geri dönüştürüyor.

Gözlem Gazetesi olarak şirket dünyasının güncel gelişmelerini okurlarınızın ilgisine sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörü yüksek mühendislik ürünü dijital akıllı teknolojilerinin dünyada ilk ve en hızlı şekilde hayata geçirildiği sektörlerin başında geliyor. Türkiy...

Türk sanayinin çınarlarından olan DYO, 1954’ten bu yana boya sektöründe yer almanın haklı gururunu yaşıyor. “Bilim, Birlik, Başarı”ya olan inancı ile ilkleri gerçekleş...

Yazarlar
Website Security Test