Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Rusların tercihi Kılıç

2.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yıllık toplam 450 milyon yavru balık üretimiyle adından söz ettiren Kılıç, çipura, levrek, kaya levreği, alabalık, Hirame üretimi ve orkinos yetiştiriciliği yapıyor.

Akdeniz’in sağlıklı sularında Avrupa Birliği standartlarında, açık deniz sisteminde balık yetiştiriciliği yaparak, dünyanın 63 ülkesine ihraç eden Kılıç, Rusların da en çok tercih ettiği marka olarak bu pazarda da etkinliğini sürdürüyor.
Akdeniz’in lezzetlerini 26 yıldır Türkiye ve dünyaya sunan Kılıç, ihracat pazarlarını da her geçen gün genişletiyor. Dünyanın önde gelen su ürünleri firmaları arasında konumlanarak, yıllık toplam 450 milyon yavru balık üretimi yapan Kılıç, çipura, levrek, kaya levreği (granyöz), alabalık, Hirame üretimi ve orkinos yetiştiriciliği yapıyor.

Tesis AB standartlarında

Deniz balıkları üretim-yetiştirme tesisleri, balık kutusu, paketleme, işleme ve yılda 160 bin tonluk yem fabrikasıyla tam entegre bir tesis olarak sektöre hizmet veren Kılıç, lezzet ve sağlıktan ödün vermeden, üretim sürecini tüm aşamalara hakim olarak gerçekleştiriyor. Her yıl belli aralıklarla, Avrupa standartlarına uygunluk konusunda üretim süreci ve teknolojik altyapısını güncelleyen Kılıç, değişen dünya standartlarına yönelik bildirilen geliştirmeleri, sürekli olarak yapıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Günün öne çıkan şirket haberleri 29 Ocak 2020 Çarşamba. Anadolu Ajansı'nın belirlediği günün öne çıkan ekonomi ve şirket haberleri.

Goodyear 2020 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) Goodyear Ventures adı altında yeni bir girişim sermayesi fonu kurduğunu duyurdu. Bu fonla birlikte The Goodyear Tire...

İnsanı, müşteriyi ve teknolojiyi odağına alan; ulusal ve uluslararası alanda yatırımlar yaparak ülke ekonomisi için katma değer yaratmaya devam eden Doğuş Grubu, çeşit...

Tüm yaşam alanlarında mobilya, aydınlatma ve ev aksesuarlarında şık ve alternatif tasarımları İzmir Alsancak’taki mağazasında müşterisi ile buluşturan Reve Home Access...

Türkiye kentsel dönüşüm sürecine sektörde ilk ve tek ürün oluşturan Birikimevim, tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektöründe bir ilke imza atıyor.

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem felaketi sonrası afetzede vatandaşlarımıza yardım elini uzatan Marmarabirlik, bölgeye 2 yardım tırı gönderdi.

MSC Cruises, 2016 yılından bu yana ara verdiği Türkiye destinasyonlarına, 2021 Mart ayı itibarıyla İstanbul ve Kuşadası hareketli Ege & Adriyatik programları ile dönüş...

Yazarlar
Website Security Test