Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Aryom İnşaat'ın takdirname gururu

6.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yıllardır endüstriyel yapı, konut ve otel gibi özel projeler gerçekleştiren Aryom İnşaat A.Ş., İzmir Ticaret Odası, EBSO ve İzmir Ticaret Borsası'nın ortaklaşa gerçekleştirdiği törende ''Takdirname'' alarak büyük bir gurur yaşadı.

Aryom İnşaat, İzmir Ticaret Odası'nın verilerine göre 2018 yılında yüksek safi ticari kazanç beyan ederek ülke ekonomisine yaptığı katkı ve başarılar nedeniyle takdirname almaya hak kazandı.

Kaya Termal Otel'de gerçekleştirilen ödül töreninde "Takdirname" belgesini alan Aryom İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, İzmir'e ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Takdirname ödülünün kendilerini daha da motive ettiğini kaydeden Mustafa Günday, aralarında otel, rezidans ve turistik tesis gibi projelerle birlikte İzmir'e yeni yatırımlara imza atacakları bilgisini de verdi.

Günday, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir süre önce Aryom Koru projemizle Sign of the City yarışmasında “En İyi Konut” kategorisinde Türkiye birincisi olmuştuk. Ayrıca birkaç ay önce Aryom Koru satış ofisi tasarımıyla, Build Mimarlık ödüllerinden "2019 En İyi Uluslararası Mimarlık ve İç Mimari Tasarım Ödülü"nü kazandı. Önümüzdeki süreçte farklı prestijli projelere de hayat vermeye devam edeceğiz. Başarı bir ekip işidir. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen tüm ekibime ve İzmir Ticaret Odası yetkililerine teşekkür ediyorum”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

SOCAR AVIATION, Adnan Menderes Havalimanı’nda yakıt teminini kendi tesisinden yapmaya başladı.

Ekonomi dünyasındaki ve şirketlerdeki son gelişmeleri, ŞİRKET GÖZLEMİ bölümümüzde okurlarımız için derledik.

Arçelik, Top 150 Impact Companies listesine 13’üncü sırada girmeyi başardı

Pirelli'nin İzmit'teki üretim tesisi, atıkların tamamını geri dönüştürüyor.

Gözlem Gazetesi olarak şirket dünyasının güncel gelişmelerini okurlarınızın ilgisine sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörü yüksek mühendislik ürünü dijital akıllı teknolojilerinin dünyada ilk ve en hızlı şekilde hayata geçirildiği sektörlerin başında geliyor. Türkiy...

Türk sanayinin çınarlarından olan DYO, 1954’ten bu yana boya sektöründe yer almanın haklı gururunu yaşıyor. “Bilim, Birlik, Başarı”ya olan inancı ile ilkleri gerçekleş...

Yazarlar
Website Security Test