Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Aryom İnşaat'ın takdirname gururu

6.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yıllardır endüstriyel yapı, konut ve otel gibi özel projeler gerçekleştiren Aryom İnşaat A.Ş., İzmir Ticaret Odası, EBSO ve İzmir Ticaret Borsası'nın ortaklaşa gerçekleştirdiği törende ''Takdirname'' alarak büyük bir gurur yaşadı.

Aryom İnşaat, İzmir Ticaret Odası'nın verilerine göre 2018 yılında yüksek safi ticari kazanç beyan ederek ülke ekonomisine yaptığı katkı ve başarılar nedeniyle takdirname almaya hak kazandı.

Kaya Termal Otel'de gerçekleştirilen ödül töreninde "Takdirname" belgesini alan Aryom İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, İzmir'e ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Takdirname ödülünün kendilerini daha da motive ettiğini kaydeden Mustafa Günday, aralarında otel, rezidans ve turistik tesis gibi projelerle birlikte İzmir'e yeni yatırımlara imza atacakları bilgisini de verdi.

Günday, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir süre önce Aryom Koru projemizle Sign of the City yarışmasında “En İyi Konut” kategorisinde Türkiye birincisi olmuştuk. Ayrıca birkaç ay önce Aryom Koru satış ofisi tasarımıyla, Build Mimarlık ödüllerinden "2019 En İyi Uluslararası Mimarlık ve İç Mimari Tasarım Ödülü"nü kazandı. Önümüzdeki süreçte farklı prestijli projelere de hayat vermeye devam edeceğiz. Başarı bir ekip işidir. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen tüm ekibime ve İzmir Ticaret Odası yetkililerine teşekkür ediyorum”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Emlak Katılım, Türkiye ekonomisinin önemli merkezlerinden İzmir’de şube açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), kurulan ve kapanan şirketler ocak ayı istatistiklerini açıkladı. TOBB'a göre şahıs şirketleri kapanma sayısı iki katına çıktı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki milyonlarca çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, ''Oyun Makinesi'' adlı oyunuyla Karaburunlu çocuklarla b...

2019 yılını büyüme ile kapatan Volvo Trucks, 2020 yılında da teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volv...

Netflix’in bugün kullanıma sunduğu ‘Made in Turkey’ içerik koleksiyonu sayesinde dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca üye Türkiye’de üretilen yapımlara daha hızlı v...

Birleşik Krallık’tan gelen, akıllı şehirler ve ileri üretim teknolojileri sektörlerinden yetkililer, Türkiye’deki şirketlerle yüzü aşkın sayıda ikili görüşmeler yapara...

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, yeni dönemde de görevine devam ediyor.

Yazarlar
Website Security Test