Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yorglass’a ''Gücümüze Güç Katanlar'' ödülü

12.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin en eski ve dünyada en yatırım yapılabilir Sanayi Bölgesi unvanını elinde bulunduran Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 2015’te hayata geçirdiği ''Made in Manisa'' etkinliğinin üçüncüsünü İzmir’de gerçekleştirdi. Bölgede faaliyet gösteren firmaların ödüllendirildiği etkinlikte düzcam ve endüstriyel cam sektörünün global oyuncusu Yorglass da ''Gücümüze Güç Katanlar'' ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’de cam sektörünün üretim ve ihracat bakımından öncü şirketlerinden Yorglass, 2018 yılı sonunda Manisa’da faaliyete geçen akıllı fabrikasıyla üretim kapasitesini artırarak, büyümesini sürdürüyor. Bölgeye ve Türk ekonomisine katkısı ile pek çok ödülün de sahibi olan firma, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin “Made in Manisa” etkinliğinde de “Gücümüze Güç Katanlar” ödülüne layık görüldü.

Önemli isimlerin ve bölge sanayicilerinin katıldığı gecede Yorglass’ın ödülünü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yorgancılar aldı.
Manisa’daki mega fabrikadan dünyaya cam ihraç ediyor.

“Gücümüze Güç Katanlar” Ödülü’nün Yorglass için farklı bir anlamı olduğunu söyleyen Hakan Yorgancılar, “Yorglass olarak Türkiye’nin ana sanayisini oluşturan tüm sektörlere hizmet veriyoruz. Türkiye’nin 5 farklı şehrinde kurulu 5 tesisimizde ürettiğimiz yenilikçi ürünleri 60’a yakın ülkeye ihraç ediyoruz. Manisa’ da 2018 yılı sonunda faaliyetine başlayan akıllı fabrikamız sektörümüz için de bölge için de bir ilke imza attı. Endüstri 4.0 altyapısına uygun, son teknoloji makinelerle üretim yapan fabrikamız gerek üretim kapasitesi gerekse teknolojik donanımıyla Manisa bölgesinin de ülkemiz ekonomisinin de gücüne güç katmak üzere aralıksız çalışıyor.” diye konuştu.

Türkiye’de ilk Jumbo satina cam üretimi Manisa’da yapılıyor
Türkiye’nin ilk çiftcam ve dekoratif cam fabrikasını kurarak uzmanlığını ve deneyimini 45 yıldır sürdüren Yorglass ‘Tek fabrika tek ürün’ stratejisiyle son 5 yılda yıllık ortalama yüzde 25 ve üzeri büyüme gösterdi. Bolu’daki tesisinin kapasitesini iki katına çıkaran firma, Manisa’da 2018 yılının sonunda faaliyete geçirdiği mega fabrikası ile Türkiye’de ilk Jumbo ölçü satina cam üretimine de başladı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir'in önde gelen otomotiv firmalarından olan Ermat Group'un Türkiye'de ilk defa görücüye çıkarttığı yeni Clio 5, otomobil severlerden tam not aldı.

Uluslarası Lions Dernekleri 118 R Yönetim Çevresi ve Kızılay’ın beraber yürüttüğü ''Sevdiklerimize Önce Kan, Sonra Can Verelim'' kampanyası dahilinde Park Bornova Yaşa...

Çevre gönüllüleri ''Yemyeşil Torbalı için el ele'' sloganıyla düzenlenen ağaçlandırma etkinliğinde bir araya geldi.

Son yıllarda itibarını yeniden kazanan tereyağının tüketiminin büyüme trendine geçtiğini belirten Sütaş A.Ş. Genel Müdürü Funda Ak, Sütaş’ın kurulduğu günden bu yana, ...

Özdilekteyim.com’da 26 - 29 Şubat tarihleri arasında 4 gün boyunca sürecek kampanyalar kullanıcıları bekliyor.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası'ndan coğrafi işaret almış zeytinyağına denetim yapıldı. Denetimi yapılan Menteşe Som zeytinyağının Coğrafi işaretli Milas Zeytinyağının ö...

Yenilikçi markalara, start-uplara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine ezberleri bozan formatıyla yer veren Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Secon...

Yazarlar
Website Security Test