Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Marmara Grubu’na Çin’den destek

6.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Xinhua Enstitüsü , Sağlık İpek Yolu birlikteliği kapsamında yaşanan Covid-19 ile mücadeleye destek amacıyla Marmara Grubu Vakfı'na kişisel koruyucu eşya paketi gönderdi. Marmara Grubu Vakfı'nın üyesi olduğu, merkezi Pekin'de bulunan Bir Kuşak-Bir Yol inisiyatifi içinde, Xinhua Enstitüsü bu yardımla işbirliğin ilk adımını atmış oldu.

Xinhua Enstitüsü Başkanı Cai Mingzhao başkanlığında "Sağlık İpek Yolu" oluşturulan birliktelik, Corona Salgını sonrasında sağlık ve salgınla mücadele konularında yapılması gerekenleri, uluslararası sivil düşünce ortamlarında tartışmak, kamuoyu oluşturmak ve bu alanlarda yapılan çalışmalara katkıda bulunmak amacıyla kurulan "Sağlık İpek Yolu " birlikteliği, sürdürülebilir işbirliklerinin oluşmasına hizmet edecek.

Marmara Grubu Vakfı’nın sivil toplum kimliğiyle içinde yer alacağı "Sağlık İpek Yolu" birlikteliği dünden bugüne sürdürülmekte olan Bir Kuşak-Bir Yol projesine bağlı bir inisiyatif olarak çalışacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

2000 yılından sonra doğan Z kuşağı hakkında bilgi veren Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, Z Kuşağı'nın tercihlerini yorumladı.

Turkcell kurumlara sunduğu özel koruma çözümleri ve yüzden fazla siber güvenlik uzmanıyla kesintisiz hizmet sunuyor.

Yüzde 75’inin internet kullanıcısı olduğu ülkemizde şirketlerin dijital dünyada var olabilmeleri, hedef kitlelerine ulaşabilmeleri ve ürünlerini tanıtabilmeleri bu dön...

Cargill Türkiye, ülkemiz koronavirüsle mücadele ederken gıda krizi yaşanmaması için tarlada canla başla çalışmaya devam eden çiftçilerle dayanışma içinde bulunan öncü ...

Corona salgınının etkilerinin alınan tedbirlerle azalmaya başlamasıyla birlikte ekonomide canlanma beklentisi de arttı; gözler yaz aylarına çevrildi.

Türk sanayicisinin güvenilir tedarikçisi olmayı sürdüren Petkim, 2020 yılının ilk çeyreğinde STAR Rafineri’nin sağladığı sinerjiyle toplam üretimini 2019 yılının aynı ...

Yazarlar
Website Security Test