Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Agro Food Tech Sanal Fuarlar dönemini başlattı

8.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Avrupa bölgesini hedefleyen Agro Food Tech Europe ve 19-25 Ağustos 2020 tarihlerinde Türki Cumhuriyetleri hedefleyen Uz Agro Food Tech olarak iki ayrı fuar dijital platformda gerçekleştirilecek.

Özellikle son dönemde yaşanan pandemi sebebiyle ertelenen veya iptal olan fiziki fuarlara alternatif olarak sanal fuarlar düzenlenmeye başlandı.

Uluslar arası uçuşların kısıtlı olması, insanların ülke ziyaretlerini zorlaştıran sağlık endişeleri ile birlikte ön plana çıkan sanal fuarlar, oldukça etkin iş platformu olma yolunda ilerliyor.

AGRO FOOD TECH EXHIBITIONS
Tüm bu gelişmeler ışığında, 20-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Avrupa bölgesini hedefleyen Agro Food Tech Europe ve 19-25 Ağustos 2020 tarihlerinde Türki Cumhuriyetleri hedefleyen Uz Agro Food Tech olarak iki ayrı fuar dijital platformda gerçekleştirilecek.

Gıda, Ambalaj ve Tarım firmalarının katılım gerçekleştireceği fuar her üç sektörden toplamda 100 e yakın katılımcı ile gerçekleştirilecek.

5.000 den fazla uluslar arası ziyaretçi beklenen bu iki organizasyon, fiziki fuarlar ile aynı konseptte katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek teknolojik altyapı ile çalışmakta.

7 / 24 İLETİŞİM
Video konferans ve canlı sohbet programı ile katılımcı ve ziyaretçiler anlık görüşmeler ile bir araya gelerek yeni ticari fırsatları değerlendirme imkanına sahip olacaklar. 7 gün ve 24 saat internet üzerinden ulaşma imkanı olan Agro Food Tech Exhibitions kesintisiz iletişim imkanını da sunuyor.

SANAL FUARLAR DEVAM EDECEK
Sanal fuarlara yoğun ilgi olduğunu belirten organizasyon yetkilileri, özellikle bu süreçte ticarete güç
katabilmek adına başladıkları bu organizasyonun, fiziki fuarlar ile birlikte önümüzdeki dönemlerde de
tamamlayıcı olarak devam edeceğini dile getiriyor.

Katılımcı firmalardan aldıkları olumlu görüşler ile birlikte aslında sadece pandemi sebebiyle değil, birçok farklı nedenlerden dolayı sanal fuarların devamlı hale geleceğini dile getiren yetkililer, bu nedenlerin başında ulaşım, konaklama, nakliye gibi maliyetlerin ilk sırada yer aldığını belirtti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

DENIS ALBERT

12.06.2020 - 12:17
GOOD NEWS !!!
Diğer Haberler

Arçelik, Top 150 Impact Companies listesine 13’üncü sırada girmeyi başardı

Pirelli'nin İzmit'teki üretim tesisi, atıkların tamamını geri dönüştürüyor.

Gözlem Gazetesi olarak şirket dünyasının güncel gelişmelerini okurlarınızın ilgisine sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörü yüksek mühendislik ürünü dijital akıllı teknolojilerinin dünyada ilk ve en hızlı şekilde hayata geçirildiği sektörlerin başında geliyor. Türkiy...

Türk sanayinin çınarlarından olan DYO, 1954’ten bu yana boya sektöründe yer almanın haklı gururunu yaşıyor. “Bilim, Birlik, Başarı”ya olan inancı ile ilkleri gerçekleş...

Kovid-19 ile mücadele döneminde sosyal mesafe çağrılarına uyan milyonlarca insanın tercihi online alışveriş oldu. Yapılan araştırmalar, pandemi sürecinde tüketicinin e...

İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarım sektörünün bel kemiği olan üreticiler ve satıcıların dijital çağa uyum sağlaması, ticaret potansiyellerini geliştirebilmeleri amacıyl...

Yazarlar
Website Security Test