Facebook ta paylaştweet le

Agro Food Tech Sanal Fuarlar dönemini başlattı

8.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Avrupa bölgesini hedefleyen Agro Food Tech Europe ve 19-25 Ağustos 2020 tarihlerinde Türki Cumhuriyetleri hedefleyen Uz Agro Food Tech olarak iki ayrı fuar dijital platformda gerçekleştirilecek.

Özellikle son dönemde yaşanan pandemi sebebiyle ertelenen veya iptal olan fiziki fuarlara alternatif olarak sanal fuarlar düzenlenmeye başlandı.

Uluslar arası uçuşların kısıtlı olması, insanların ülke ziyaretlerini zorlaştıran sağlık endişeleri ile birlikte ön plana çıkan sanal fuarlar, oldukça etkin iş platformu olma yolunda ilerliyor.

AGRO FOOD TECH EXHIBITIONS
Tüm bu gelişmeler ışığında, 20-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Avrupa bölgesini hedefleyen Agro Food Tech Europe ve 19-25 Ağustos 2020 tarihlerinde Türki Cumhuriyetleri hedefleyen Uz Agro Food Tech olarak iki ayrı fuar dijital platformda gerçekleştirilecek.

Gıda, Ambalaj ve Tarım firmalarının katılım gerçekleştireceği fuar her üç sektörden toplamda 100 e yakın katılımcı ile gerçekleştirilecek.

5.000 den fazla uluslar arası ziyaretçi beklenen bu iki organizasyon, fiziki fuarlar ile aynı konseptte katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek teknolojik altyapı ile çalışmakta.

7 / 24 İLETİŞİM
Video konferans ve canlı sohbet programı ile katılımcı ve ziyaretçiler anlık görüşmeler ile bir araya gelerek yeni ticari fırsatları değerlendirme imkanına sahip olacaklar. 7 gün ve 24 saat internet üzerinden ulaşma imkanı olan Agro Food Tech Exhibitions kesintisiz iletişim imkanını da sunuyor.

SANAL FUARLAR DEVAM EDECEK
Sanal fuarlara yoğun ilgi olduğunu belirten organizasyon yetkilileri, özellikle bu süreçte ticarete güç
katabilmek adına başladıkları bu organizasyonun, fiziki fuarlar ile birlikte önümüzdeki dönemlerde de
tamamlayıcı olarak devam edeceğini dile getiriyor.

Katılımcı firmalardan aldıkları olumlu görüşler ile birlikte aslında sadece pandemi sebebiyle değil, birçok farklı nedenlerden dolayı sanal fuarların devamlı hale geleceğini dile getiren yetkililer, bu nedenlerin başında ulaşım, konaklama, nakliye gibi maliyetlerin ilk sırada yer aldığını belirtti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

DENIS ALBERT

12.06.2020 - 12:17
GOOD NEWS !!!
Diğer Haberler

Koç Holding, 2021 yılının ilk çeyreğinde konsolide bazda toplam 57,3 milyar TL gelir elde ederken, 2,6 milyar TL kombine yatırım gerçekleştirdi.

Ülker Bisküvi, 2021 yılının ilk çeyreğinde satışlarını, 2020 yılının aynı dönemine göre yüzde 13 artırarak 2,7 milyar TL’ye ulaştırdı. İhracat ve yurt dışı operasyonla...

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 17 Mayıs’a kadar sürecek olan şehirlerarası seyahat kısıtlaması süresince, zorunlu hallerde seyahat etmes...

Steven Young’dan boşalacak Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanlığı görevine 1 Ağustos 2021 tarihinden geçerli olmak üzere halen Bosch Macaristan’da Genel Müdür olarak gö...

Türk otomotiv sanayinin öncü şirketi Ford Otosan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında gerçekleştirilen “Güçl...

Döngüsel ekonomi yaklaşımıyla atıkları kaynağında ayrıştırarak geri kazanımını sağlayan SOCAR Türkiye’nin Petkim, STAR Rafineri ve SOCAR Türkiye Akaryakıt Depolama üre...

Allianz Türkiye’de Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik Ekibi’nin liderliği pozisyonuna Fisun Koç Doğan atandı.

Yazarlar