Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

BulutOrman sakinleri teslim töreninde buluştu

11.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Tanyer Yapı'nın Narlıdere'de yaşama geçirdiği BulutOrman'da gerçekleştirilen genel kurul ve teslim töreninde proje sakinleri bir araya geldi.

Tüm konuklara katılımları için teşekkür eden Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, BulutOrman'ın arazi şartları zor bir proje olmasına ve ülkemizin yaşadığı bazı olumsuz durumlara rağmen planlanan şekilde teslim edildiğini söyledi.

BulutOrman'ın orman içinde vadi ve körfez manzarasıyla özel bir lokasyonda yer aldığını ifade eden Tanyer, site içinde yer alan sosyal tesisler ve donatıların da evlere ayrı bir değer kattığının altını çizdi.

Projenin yaşama geçmesindeki katkıları nedeniyle Narlıdere Belediyesi'ne teşekkürlerini sunan Münir Tanyer, İzmir'de yeni projeler ve yatırımlara imza atmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin de, Narlıdere'ye doğal yaşam ve mimariyi birleştiren bir proje kazandırdıkları için Tanyer Yapı ailesine teşekkür etti.

Belediye olarak daha yaşanabilir bir Narlıdere oluşturabilmek için yeni yeşil alanlar, yüzme havuzu spor tesisleri ve sosyal donatı projelerini yaşama geçirdiklerini de kaydeden Engin, ilçenin gelişimi için çalışmalarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Migros, pizza sektörüne iddialı bir ürünle girdi. Fiyat ve teslimat konusunda iddialı olan Migros Pizza, Migros şubelerindeki fırın bölümünde yerini aldı.

Folkart, bugüne kadar yüzde 85’i satılan kendisine ait VEGA projesinin yanındaki araziyi de satın aldı, 400 milyon liralık yatırım ile yeni projesi için çalışmaya başl...

Dünya Ekonomik Forumu, Avrupa Komisyonu’nun 2019 yılında açıkladığı “Yeşil Mutabakat” kapsamında küresel 30 şirketin CEO’sunu bir araya getirerek CEO Eylem Grubu oluşt...

Sektöründeki öncü rolünü sürdüren Turkcell, yeni nesil teknolojilere yatırım yapmaya devam ediyor. Turkcell’in hayata geçirdiği ve Türkiye’de evlerde ilk kez kullanılm...

Türkiye'de 67 ilde, 170 noktada hizmet veren ve ülkenin en büyük oto ekspertiz şirketi olan Pilot Garage Oto Ekspertiz, İzmir Torbalı'daki yeni tesisinde hizmet vermey...

TürkTraktör Mali İşler Direktörü olarak görev yapan Federico Pamfili ‘Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’ görevine getirildi. Şirkette Mali İşlerden Soruml...

Riot Games ve Mercedes-Benz yeni bir partnerliğe imza attı. Bu kapsamda lüks otomotiv markası, LoL Espor'un ve küresel etkinliklerinin özel otomotiv iş ortağı olacak.

Yazarlar
Website Security Test