Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

TAİDER Zirvesinde ''aile işletmelerinde iletişim'' konuşulacak

19.10.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

“Aile İşletmelerinde İletişim Sanatı” temasıyla 29-30-31 Ekim 2020 tarihlerinde çevrimiçi gerçekleşecek olan TAİDER 8. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi, The Coca-Cola Company Emekli Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo’su Muhtar Kent’in açılış konuşmasıyla başlayacak.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen TAİDER Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi, “Aile İşletmelerinde İletişim Sanatı” temasıyla 29-30-31 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Bu yılki tema altında; aile şirketlerinin kurumsallaşma yolculuğunda aile içi dinamikler ve bu dinamiklerin yönetiminde etkili iletişimin rolüne değinilecek.

Olten Sanat’ın açılış konserinin ardından The Coca-Cola Company Emekli Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo’su Muhtar Kent’in konuşmasıyla başlayacak zirvenin ilk günü, “Aileleşen Profesyonel; Profesyonelleşen Aile - Organizasyonlarda Bayrak Devri” oturumunda Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahu Büyükkuşoğlu Serter ile Fark Holding Ceo’su Ömer Burhanoğlu konuşmacı konuk olacaklar. Oturumun yöneticiliğini Fark Holding Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Özge Bulut Maraşlı yapacak.

“2021 Kuzey Yıldızına Giderken” sunumuyla açılacak olan zirvenin ikinci gününde, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, “Kurumsal Yönetim İlkeleri ile Yeni Dünyada Şirket Yönetimi” başlıklı oturumda deneyimlerini paylaşacak, oturumun yöneticiliğini Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova üstlenecek. Ardından, İnci Ailesi’nin ikinci ve üçüncü nesillerinin bir araya gelecekleri “Aile, İş ve Ortaklık İletişim Platformları” oturumunda, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Perihan İnci ve Ece Elbirlik Ürkmez ile SekizGen Bilişim CEO’su Onur Eren konuk konuşmacı olacaklar. Zirvenin ikinci günü “İnsan Odaklı Liderlik” başlıklı kapanış konuşmasıyla AçıkBeyin Eğitim Kurucusu, Yazar Prof. Dr. Sinan Canan ile sona erecek.

Zirvenin üçüncü günü, aile işletmelerinin gelecek nesil üyeleri ile now-gen üyelerine açık olacak. Smarana Healing Kurucusu, eğitmen Natalie Garih ile nefes uygulaması ve meditasyonla başlayacak olan son gün; yönetici ve yazar İdil Türkmenoğlu konuk konuşmacı olacağı “Kurumsal İç İletişim Rezil de Eder Vezir de” başlıklı oturumla devam edecek. Zirvenin kapanışında, eğitmenler Gizem Alav Şapçı ve Judy Bleil Saruhan yönetiminde “Şiddetsiz İletişim Atölye Çalışması” yapılacak.

Ailede birlik işletmede sürdürülebilirlik 

Kurulduğu günden itibaren “Ailede Birlik İşletmede Sürdürülebilirlik” sloganıyla yol alan TAİDER Aile İşletmeleri Derneği tarafından sekiz yıldır düzenlenen Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi, aile işletmelerini bir araya getirerek kurumsallaşma, sürdürülebilirlik, gelecek planlaması ve aile içi iletişim gibi konularda aile işletmelerine ışık tutmayı hedefliyor. Aile işletmesi sahipleri, aile işletmeleri üst düzey yöneticileri, gelecek nesil temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile konusunda uzman akademisyen ve danışmanların yer aldığı zirvede, katılımcılar ilham verici deneyimlerin ve en iyi uygulamaların paylaşımına tanıklık ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Sabancı Holding'e bağlı Temsa, elektrikli şehir içi otobüsü MD9 electriCITY'nin ilk ihracatını İsveç'e gerçekleştirdi.

Sabancı Holding, Teknosa’nın teknoloji altyapısını daha da güçlendirmek için sermaye artırımına gidiyor. Sabancı Holding Yönetim Kurulu, Teknosa’da sahip olunan yüzde ...

İzmir Kısıkköy Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren HEPA adlı hasta yatağı üreten bir şirket, depreme dayanıklı bir baza üretti. Bazanın onlarca ton ağırlığa dayanabild...

AliExpress Türkiye ve Ortadoğu Ülke Müdürü Yaman Alpata, Aliexpress'te satış yapan Türkler hakkında bilgiler verdi. AliExpress’in 2019 yılında başlattığı uygulama saye...

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, bölge sanayicilerinin dayanışması ile Türkiye’ye örnek bir okul kazandırdı.

Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) bünyesinde kurulan akaryakıt istasyonu hizmete açıldı.

Ferit Şahenk, İstinyePark’ta yüzde 42’lik hissesini dünyanın en büyük fonlarından olan Qatar Holding LLC'ye devretmeye hazırlanıyor.

Yazarlar
Website Security Test