Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya 4 ödül

9.11.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, güneşin zararlarından korunarak onun pozitif etkisinden faydalanmayı sağlayan “Daylong Güneşin Mutlu Yüzü” kampanyası ile MediaCat Felis Ödülleri’nde “En İyi Lansman Kampanyası” kategorisinde büyük ödülün; eczane teknisyenlerine yönelik bilgi yarışması “Imutor Go” ile de “En İyi Eğitim Projesi”, “En İyi Doğrudan Pazarlama Projesi” ve “En İyi Medikal Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde başarı elde ederek toplamda dört ödülün sahibi oldu.

12’ncisi gerçekleştirilen yarışmada Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya büyük ödülü getiren “Daylong Güneşin Mutlu Yüzü” projesi kapsamındaki çalışmalarda, güneşin insanları mutlu ettiği mesajını veren ve Daylong’u güneşten faydalanmayı sağlayan bir marka olarak konumlandıran Eczacıbaşı, bir sosyal deneyle de bu projesini destekledi. Güneşli ve güneşsiz ortamlarda farklı yaş gruplarındaki katılımcılara aynı soruları yönelten saha ekibi, sonuç olarak güneşsiz ortamda verilen cevapların karamsarlık, negatiflik içerdiğini; güneşli ortamda katılımcıların verdiği cevapların ve tepkilerin ise daha olumlu olduğunu gözlemledi. “Daylong Güneşin Mutlu Yüzü” kampanyası markanın bilinirliğini ve yüzlerdeki mutluluğu artırmak hedefiyle dijital ortamdaki çalışmalarla da desteklendi.

2017 Felis Ödülleri’nde Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya üç ödül getiren “Imutor Go” projesi ise Kasım 2016 tarihinde hayata geçirildi. Eczane teknisyenlerine yönelik dijital bir bilgi yarışması platformu olan Imutor Go’da eczane personelinin Imutor ürün bilgisini ve sıcak satışa yönelik çapraz satış tekniklerini taze ve doğru tutmak, bu sayede teknisyenin elden ürün satışını arttırmak amaçlandı. Bagisiklikkazandirir.com üzerinden kurgulanan Imutor Go bilgi yarışması ile dört hafta boyunca her hafta birinci olan teknisyenler ile ayın ilk üç teknisyeni ödüllendirildi. 4 Aralık 2016’da sona eren bilgi yarışması ile toplamda 1100 eczane ile 2300 teknisyene ulaşıldı.

Reklam endüstrisinde medya planlamanın önemini ve reklamın başarısındaki rolünü vurgulamak amacıyla, her sene uzman jüri tarafından değerlendirilen başarılı çalışmalar “Felis Ödülleri” kapsamında ödüllendiriliyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Nisan ayından bu yana 17 farklı ilde 20 ayrı noktada düzenlenen ‘New Holland Ekipman Tanıtım Günleri’ maratonunda sona yaklaşıldı.

Araştırmalara göre bir ofise bağlı olmadan çalışmak, kişilerin işlerine karşı motivasyonunu arttırıyor. İş – özel yaşam dengesi konusunda önemli bir serbestlik sunan f...

The Bodrum Cup’ın kesintisiz olarak 30 yıl düzenlenmesinin şerefine organize edilen Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge, Babakale ve Midilli Adası ara...

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın özel öğrencileri, uluslararası deniz festivalinde yarışan yatlarda dalgalanacak yarış bayraklarını üçüncü kez hep birlikte boyayarak...

Türk Hava Yolları'nda göreve yeni başlayan 500 pilot "Ailemize Hoş Geldiniz" etkinliğinde bir araya geldi.

Vodafone Türkiye, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Festivali’nden toplam 18 ödülle döndü. Kristal Elma’da 6 Kristal, 3 Gümüş, 7 Bronz ve 1 Bası...

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Volt Elektrik Motorları, yeni nesil kompresör ve sürücü motorlarını sektör temsilcilerine tanıttı.

Yazarlar
Website Security Test