Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Modda Mavişehir’de yaşam başladı

20.7.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir’in yaşam merkezi Mavişehir’de Ontan İnşaat yatırımı olarak inşa edilen; özgürlük ve modern yaşam tarzını yansıtan akılcı, işlevsel ve estetik mimari projesi ile ilgi odağı olan MODDA Mavişehir sahipleri kent hayatı içinde huzur ve konforlu bir atmosferde yaşamaya başladıKurulduğu günden itibaren her yıl % 100‘den fazla büyümeyi gerçekleştiren Ontan İnşaat tarafından üst segment bir konut projesi olarak tasarlananan MODDA Mavişehir; 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu konutlardan oluşmaktadır.  

İçi dışı mutluluk

Modern yaşamı yansıtan son teknoloji ile inşa edilen MODDA Mavişehir’de konut sahipleri  teknik özelliklerinin yanısıra, otomatik bariyer sistemli otopark, açık havuz, SPA / sauna-jakuzi-buhar odası-kar duşu, fitness center, bitkisel ve yapısal peyzaj, çocuk oyun alanları, business center, 24 saat site içi güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi, cafe fitness ve cafe havuz hizmetleri ile ihtiyaçlarına cevap buluyor. 

En ince ayrıntısına kadar düzenlenen, her mevsim yemyeşil ve çiçekli açık alanlarda MODDA Mavişehir sakinleri kent hayatı içinde doğal ortamda yaşamanın keyfini sürüyor. 

  

Her gün tatil

MODDA mavişehir’de konut sahipleri SPA, havuz ve spor alanlarında iş yorgunluğunu atarken her günü ayrı bir tatil havasında yaşıyor. 

Şehrin yaşam merkezinde yüksek yatırım getirisi ve estetik mimarisi ile  135 bağımsız bölüm omak üzere 15.000 m2 konut ve 6 bin m2 bahçe alanı üzerine inşa edilen MODDA Mavişehir projesi ile bölgeye farklı bir yaşam alanı getirdiklerini belirten Ontan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan ‘MODDA Mavişehir’de Projemizde  yaşamın başlaması ile birlikte her ihtiyaca cevap veren minimal çözümler ve yaşamı kolaylaştıran hizmetleri ile farklılığı ortaya çıktı.

 Kurulduğumuz günden itibaren, mutluluk getirecek ve hayatı kolaylaştıracak güvenli ve kaliteli yapılar planlıyor ve inşa ediyoruz. Hem konut sahiplerinin hem de yatırımcıların yoğun ilgisini çeken MODDA Mavişehir projesi de en küçük ayrıntısına kadar bu ilke ışığında projelendirildi.

  

Mimarisi, kullanılan malzeme ve sunduğu hizmetler ile geleceğe ait bir proje olan MODDA Mavişehir İzmir’e artı bir değer katmıştır. Planladığımız her proje farklı bir mimari yapıya sahip ve farklı ihtiyaçlara cevap verecek tarzda yaşam alanları sunuyoruz. Şehrin içinde kendinize ait bir alan oluşturuyoruz. Ontan İnşaat profesyonelliğini ve mühendisliğini yansıtan MODDA Mavişehir projemizde konut sahiplerinin beklentilerine cevap vermiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 Ontan İnşaat olarak 2015 yılı ikinci yarısından itibaren MODDA markası  ile İzmir ve

 diğer illerde de yatırımlarımıza devam etmeyi planlıyoruz. Amacımız kentin dokusuna artı değer katan, iş gücüne katkıda bulunan yatırımlarımızı sürdürmektir.

 Şu anda devam eden Bayraklı ve Manisa projelerimiz ile birlikte planlaması tamamlanan ve kısa sürede başlayacağımız yeni projelerimiz hayata geçecek. Şu ana kadar yakaladığımız % 100’ün üzerindeki büyüme oranımız bundan sonrada artarak ilerleyecek.  

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Yeni kurulacak "Ege-Koop Enerji Kooperatifi"ne bir kereye mahsus 10 bin lira karşılığında üye olanlar 30 yıl hem kullandığı elektrik bedelini ödemeyecek, hem de her ay...

Ajans Press’in Türkiye Veri İşleme Merkezi’nden derlediği bilgilere göre; İstanbul ilçeleri arasında en düşük konut metrekare fiyatına 2 bin 204 lira ile Esenyurt sahi...

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 3194 sayılı İmar Kanunun geçici 16’ıncı Maddesi uyarınca düzenlenen İmar Barışında, Tapu ve Kadastro süreci netleşti. Altın Emlak Gene...

Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde başlattığı kampanya yoğun ilgi gördü. Kampanyanın ilk haftasında Mahall Ankara’yı ziyaret eden...

Emlak Uzmanı Meriç: Emlakçılık önümüzdeki yüzyılın en iyi 5 mesleği arasında olacak

Sağlık alanındaki tecrübesini inşaat ile harmanlayarak ortaya Türkiye’de eşi bulunmayan bir konsept çıkartan Yanık Sağlık Grubu, yeni projesi Yamaç Sağlık Rezidans ile...

Ontan Grup imzası ile İzmir’in yeni merkezi Bayraklı’nın merkezinde yükselen MODDA Bayraklı’da yaşam başladı.

Yazarlar
Website Security Test