Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yücesoy Mühendislik Yeni Projelerle Büyümesini Sürdürüyor

16.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yücesoy Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Evren Gökçöl, doğru yerde doğru proje felsefesiyle çalıştıklarını ve 2017 yılında 5 projenin birden lansmanını yaptıklarını söyledi.

Kuzeyşehir, Yücesoy Mahalle, İdeal Ofis, Yücesoy Statü ve Studio City 6. Etap projeleriyle toplam 300 milyon liralık ürün lansmanı yaptıklarını dile getiren Gökçöl, konut satışlarında iyi bir noktada olduklarını ifade etti.

Bu yıl içinde 400 dairenin anahtar teslimini yaptıklarını ve 2018'in ilk iki ayında da 550 konutu daha teslim edeceklerini vurgulayan Gökçöl, gerek proje kalitesi gerekse de sundukları fiyat avantajıyla birlikte aranılan marka konumunda oldukları bilgisini verdi.

2017 yılında Yücesoy Mühendislik olarak yüzde 300'lük bir büyüme oranı yakaladıklarına dikkat çeken Evren Gökçöl, “Firma olarak emin adımlarla büyümemizi sürdürüyoruz. Bugün 8 ayrı lokasyonda 11 ayrı şantiyede 1.800 konut ve ofis inşaatımız devam ediyor. Farklı yerlerde,farklı tiplerde, farklı sosyal imkanlarda ve farklı fiyatlarda yaptığımız inşaatların faydasını görüyoruz. Her şey planladığımız gibi gidiyor. Bundaki en büyük neden; işin tasarımından başlayan, organizasyon altyapısı ve teknik kadrosu ile devam eden profesyonel bir yapıda olmamızdan ileri geliyor.

 

YENİ PROJELER YOLDA

Gökçöl “2018 yılında 300 milyon TL'lik ciro hedefimiz var. Kuzeyşehirde 2 ve 3'üncü etaba başlayacağız. Toplam 400 konut daha yapacağız. Kuzeyşehir'in olduğu bölge gelişime çok açık. Bu bölgeye inandık 5 yıl içinde 3 bin konuta ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

2018 yılında da özellikle üniversitelerin yakınlarında yeni projelere başlayacaklarını söyleyen Yücesoy Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Evren Gökçöl “2018 yılında Yaşar Üniversitesi'ne yakın bir alanda 1+1 ve 2+1 tiplerinden oluşan 150 dairelik bir projemiz olacak. Bu projede 2 bin metrekarelik AVM mantığıyla ticari alanlar oluşturacağız. Bu ticari alanların işletmesi için İstanbul’dan profesyonel avm yönetimleri ile anlaştık. Bir diğer projemiz ise Çiğli'de Katip Çelebi Üniversitesi'nin yakınında olacak. Orada da 1+1 tipinde 140 dairelik konut ve içinde ticari alanları da olan bir karma projeye başlayacağız” diye konuştu.

YATIRIMCILAR KARLI ÇIKTI

Yücesoy Mühendislik projelerine yatırım yapanların karlı çıktığını vurgulayan Evren Gökçöl, yatırımcıların 3 yıllık süreçte ortalama 1'e 3 yani yüzde 300 oranında kar elde ettiklerini vurguladı. Şehrin büyüme noktalarını doğru tespit etmeleri, iyi ürün ve iyi fiyat politikaları belirlemeleri nedeniyle satışlarda sorun yaşamadıklarının da altını çizdi.

SEKTÖRÜN ÖNÜ AÇIK

“İzmir'de konut açığı devam ediyor bu anlamda inşaat sektörünün önü açık” diye konuşan Gökçöl, üst segmentteki yüksek yapılarda sıkıntı yaşanabileceğini, alt ve orta segmente yönelik üretim yapanların ise daima kazanacağını sözlerine ekledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Yeni kurulacak "Ege-Koop Enerji Kooperatifi"ne bir kereye mahsus 10 bin lira karşılığında üye olanlar 30 yıl hem kullandığı elektrik bedelini ödemeyecek, hem de her ay...

Ajans Press’in Türkiye Veri İşleme Merkezi’nden derlediği bilgilere göre; İstanbul ilçeleri arasında en düşük konut metrekare fiyatına 2 bin 204 lira ile Esenyurt sahi...

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 3194 sayılı İmar Kanunun geçici 16’ıncı Maddesi uyarınca düzenlenen İmar Barışında, Tapu ve Kadastro süreci netleşti. Altın Emlak Gene...

Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde başlattığı kampanya yoğun ilgi gördü. Kampanyanın ilk haftasında Mahall Ankara’yı ziyaret eden...

Emlak Uzmanı Meriç: Emlakçılık önümüzdeki yüzyılın en iyi 5 mesleği arasında olacak

Sağlık alanındaki tecrübesini inşaat ile harmanlayarak ortaya Türkiye’de eşi bulunmayan bir konsept çıkartan Yanık Sağlık Grubu, yeni projesi Yamaç Sağlık Rezidans ile...

Ontan Grup imzası ile İzmir’in yeni merkezi Bayraklı’nın merkezinde yükselen MODDA Bayraklı’da yaşam başladı.

Yazarlar
Website Security Test