Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Atergrup 23 Yıllık Deneyimini Ater Tower İle Taçlandırıyor

15.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

1995 yılında kurulan ve Atersan markasıyla inşaat, enerji, gayrimenkul ve yapı malzemeleri sektörlerindeki tüm markalarını ortak bir çatı altında toplayan Atergrup, yeni projeleriyle sektördeki büyümesini sürdürüyor.

İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’da Nisan 2017 tarihinde Atergrup tarafından satın alındıktan sonra bir yıl gibi kısa süre içinde yaşama geçirilen Ater Tower'da yaşam bu ay başlıyor.


Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan, Atergrup’un inşaat sektöründeki 23 yıllık deneyiminin aktarıldığı bu projenin benzerlerinden farklı olduğunu dile getirdi.


YAŞAM BU AY BAŞLIYOR


Proje hakkında bilgi veren Volkan Ceylan, “Biz bu projeyi yaklaşık bir yıl önce kaba inşaattan satın alarak aslında çok yoğun bir sürece merhaba demiş olduk. Konumunu, mimari yapısını ve kentimizin gelecek planlarını incelediğimizde her anlamda eşsiz bir projenin sorumluluğunu üstlendiğimizi daha ilk günden anladık ve bu sorumluluğun bilincinde olup ciddiyetle çalışmaya başladık. Ardı ardına yaptığımız toplantılarla nasıl fark yaratabileceğimizin ve kule sahiplerimizi nasıl mutlu edebileceğimizin yollarını aradık. Bugün, yaptığımız toplantıların, beyin fırtınalarının ve fikir istişarelerinin sonuç verdiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Çok doğru noktalara dikkat çekmiş olmalıyız ki şu an kulemizin % 60’ının satışını tamamladık ve tam 80 ofisin tapusunu kule sahiplerimize teslim ettik” diye konuştu.


Ater Tower’da, yaşamın bu ay içinde başlayacağı bilgisini de veren Ceylan, projede yatırımcıları hem sosyal, hem de profesyonel hayatta destekleyecek birçok ayrıcalık bulunduğunu da sözlerine ekledi.


İZMİR’İN PENCERELERİ AÇILABİLEN İLK KULESİ


“Öncelikle tercihini Ater Tower’dan yana kullanacak olan yatırımcıların sadece bir ofis değil, bir kule satın aldıklarını bilmelerini istiyoruz” diyen Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan, Ater Tower'ın adeta nefes alan, çalışan ve misafirlerini ileriye taşımak için işleyen bir iş makinesi olduğunu kaydetti.


Projenin mimarisi kadar sunduğu olanaklarıyla dikkat çektiğini dile getiren Ceylan sözlerini şöyle sürdürdü: “Kulemizin her katında sosyal alanlar ve gökyüzü bahçeleri bulunuyor. İş hayatının yoğun temposunda nefes almak isteyenleri de unutmayan, İzmir’in pencereleri açılabilen ilk kulesi hangisi derseniz, bu sorunun da cevabı Ater Tower olacaktır. Ayrıca İzmir’in eşsiz manzarasıyla aranızdaki perdeleri kaldıran ve neredeyse tüm ofisleri deniz gören ilk kule olan Ater Tower’ın her katında ve her ofisinde bulunan “güneş kırıcı paneller” ile yatırımcılarımız günün her saati manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilecekler. Fitness merkezi, son teknoloji toplantı salonları, 3 katlı otoparkı ve şık restoranlarıyla iş hayatının keyfini sürecek olan kule sahiplerimizi, sosyal hayatın dışında, profesyonel dünyada da destekleyecek birçok eşsiz ayrıcalığa sahibiz”
DEPREM VE RÜZGARA DAYANIKLI


Ater Tower, depreme maksimum dayanıklılığıyla yatırımcılarını hayatın öngörülemeyen sorunlarında da güvence altına almak için özenle tasarlandı. Buna ek olarak dış cephe işleri Atergrup tarafından yapılan Socar Enerji merkez binasında uygulanan rüzgar testleri, aynı titizlik ve ciddiyet ile Ater Tower’da da uygulandı. Ater Tower, bu testten de tam not almayı başardı. Kişiye özel vale hizmeti ve kule sakinlerinin konuklarını havaalanında karşılayıp ofislerine kadar eşlik edecek ekipler ile birlikte, saymakla bitmeyecek ayrıcalıklar, İzmir’in en işlevsel kulesinde yatırımcılarını bekliyor.


ATER GRUP HAKKINDA...


Kurulduğu ilk günden itibaren altına imzasını attığı tüm projelerde iş ortaklarına karşı sorumluluklarının farkında olan Atergrup, 2006 yılında dünya devlerinin distribütörlüğünü yürütmeye başladı. Ticareti, pusulası güven olan bir gemi olarak gören ve bünyesinde bulundurduğu Atersan Yapı Çözümleri, Ater Enerji, Ater Store, Ater İnşaat, şirketlerini 2012 yılında, Reanka Gayrimenkul şirketini de 2017 yılında tek bir çatı altında toplayan Atergrup; bugün 70 çalışanı, 23 yıllık deneyimi, 20 milyon metrekare genişliğe sahip referans uygulamaları ve 9 bin metrekare alana kurulu tesisiyle yarınlara güvenle bakmaya ve geleceği prestijle inşa etmeye devam ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Yeni kurulacak "Ege-Koop Enerji Kooperatifi"ne bir kereye mahsus 10 bin lira karşılığında üye olanlar 30 yıl hem kullandığı elektrik bedelini ödemeyecek, hem de her ay...

Ajans Press’in Türkiye Veri İşleme Merkezi’nden derlediği bilgilere göre; İstanbul ilçeleri arasında en düşük konut metrekare fiyatına 2 bin 204 lira ile Esenyurt sahi...

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 3194 sayılı İmar Kanunun geçici 16’ıncı Maddesi uyarınca düzenlenen İmar Barışında, Tapu ve Kadastro süreci netleşti. Altın Emlak Gene...

Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde başlattığı kampanya yoğun ilgi gördü. Kampanyanın ilk haftasında Mahall Ankara’yı ziyaret eden...

Emlak Uzmanı Meriç: Emlakçılık önümüzdeki yüzyılın en iyi 5 mesleği arasında olacak

Sağlık alanındaki tecrübesini inşaat ile harmanlayarak ortaya Türkiye’de eşi bulunmayan bir konsept çıkartan Yanık Sağlık Grubu, yeni projesi Yamaç Sağlık Rezidans ile...

Ontan Grup imzası ile İzmir’in yeni merkezi Bayraklı’nın merkezinde yükselen MODDA Bayraklı’da yaşam başladı.

Yazarlar
Website Security Test