Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yol Arkadaşım filmi konusu oyuncuları

5.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yol Arkadaşım filmi konusu nasıl, oyuncuları kimler? Bu akşam (5 Mart 2019) saat 20:00'de Show TV'de yayınlanacak olan Yol Arkadaşım filmi izleyicilere keyifli bir akşam vadediyor.

Yol Arkadaşım filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Bu akşam yani 5 Mart 2019 tarihinde show tv'de yayınlanacak olan 'Yol Arkadaşım' filmi, yönetmenliğini Bedran Güzel'in yaptığı ve senaryosunu İbrahim Büyükak'ın yazdığı, 1 saat 55 dakika uzunluğunda Türk yapımı yerli komedi filmidir.

 

Yol Arkadaşım filminin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmenliğini Bedran Güzel'in üstlendiği, senaryosunu ise İbrahim Büyükak'ın yazıp başrollerini Oğuzhan Koç ile paylaştığı filmin diğer başrol oyuncuları ise Eda Ece, Aslı Bekiroğlu, Bahar Şahin ve Emre Kınay.

Yan rollerde Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler gibi birçok ünlünün yer aldığı filmde diğer oyuncular ise Toygan Avanoğlu, Gürkan Deniz Akhanli, Cihan Aksoy, Tuncay Akça, Dilber Ay, Muzaffer Usta, Erdem Baş, Şenay Bozoklar, Ekrem çağlayan, Yasin ER, Rahsan Fırtına, Shohrat Haitov, Nurseli Idiz, Acun Ilıcalı, Nazmi Kahraman, Serhat Mustafa Kılıç, Hanifi Konuksever, Nadide Deniz Korkmaz, Kadir Polatçı, Sevilay Sandikçi, Zeynep Tekin, Serpil Toprak, Yakup Yavru, Eser Yenenler, Sinasi Yurtsever, Mert Zaim.

Yol Arkadaşım Filmin Konusu:

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı'na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık'taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref'e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Yol Arkadaşım filmi bu akşam yani 5 Mart 2019 tarihinde Show TV ekranlarında izlenebilecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Sude ŞAHİN

07.03.2019 - 15:41
Yaa... ben OĞUZHAN KOÇ'u çok seviyorum...
Diğer Haberler

Norm Holding sponsorluğunda Murat Reha Yorgancıoğlu’nun tasarımlarıyla tamamı cıvatalardan (bağlantı elemanlarından) oluşan “Metale Verilen Hayatlar” sergisi GTArt Ga...

İzmir Devlet Opera ve Balesi 10 Kasım 2019 Pazar günü saat 20.00’da Orhan Öner Özcan’ın HER 10 KASIM adlı ''Atatürk İçin Ağıt''ını Elhamra Sahnesi’nde sunacak.

Dünya tiyatrosu için bir dönüm noktası olan, Hollywood’u da derinden etkilemiş 'Arzu Tramvayı' İzmirli seyircileri ile buluşmak için yola çıktı.

Game of Thrones (Taht Oyunları) yazarı Amerikalı George R. R. Martin, Taht Oyunları'ndaki hikayenin 300 yıl öncesini anlatan ''Ateş ve Kan'' isimli yeni bir kitap yazdı.

Duayen gazeteci Yaşar Aksoy, GÖZLEM'e Kasım ayı Kültür - Sanat etkinliklerini yazdı.

Bugüne kadar sayısız ödüle layık görülen usta müzisyen, yazar ve sinemacı Zülfü Livaneli, “Yaşam Boyu Onur Ödülü” almak üzere 7'inci Kayseri Film Festivali’ne konuk ol...

Duayen gazeteci Yaşar Aksoy'un 2019 Ekim ayı Kültür - Sanat sayfası gazetemizin 38. Sayısında yerini aldı.

Yazarlar
Website Security Test