Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yol Arkadaşım filmi konusu oyuncuları

5.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yol Arkadaşım filmi konusu nasıl, oyuncuları kimler? Bu akşam (5 Mart 2019) saat 20:00'de Show TV'de yayınlanacak olan Yol Arkadaşım filmi izleyicilere keyifli bir akşam vadediyor.

Yol Arkadaşım filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Bu akşam yani 5 Mart 2019 tarihinde show tv'de yayınlanacak olan 'Yol Arkadaşım' filmi, yönetmenliğini Bedran Güzel'in yaptığı ve senaryosunu İbrahim Büyükak'ın yazdığı, 1 saat 55 dakika uzunluğunda Türk yapımı yerli komedi filmidir.

 

Yol Arkadaşım filminin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmenliğini Bedran Güzel'in üstlendiği, senaryosunu ise İbrahim Büyükak'ın yazıp başrollerini Oğuzhan Koç ile paylaştığı filmin diğer başrol oyuncuları ise Eda Ece, Aslı Bekiroğlu, Bahar Şahin ve Emre Kınay.

Yan rollerde Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler gibi birçok ünlünün yer aldığı filmde diğer oyuncular ise Toygan Avanoğlu, Gürkan Deniz Akhanli, Cihan Aksoy, Tuncay Akça, Dilber Ay, Muzaffer Usta, Erdem Baş, Şenay Bozoklar, Ekrem çağlayan, Yasin ER, Rahsan Fırtına, Shohrat Haitov, Nurseli Idiz, Acun Ilıcalı, Nazmi Kahraman, Serhat Mustafa Kılıç, Hanifi Konuksever, Nadide Deniz Korkmaz, Kadir Polatçı, Sevilay Sandikçi, Zeynep Tekin, Serpil Toprak, Yakup Yavru, Eser Yenenler, Sinasi Yurtsever, Mert Zaim.

Yol Arkadaşım Filmin Konusu:

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı'na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık'taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref'e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Yol Arkadaşım filmi bu akşam yani 5 Mart 2019 tarihinde Show TV ekranlarında izlenebilecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Sude ŞAHİN

07.03.2019 - 15:41
Yaa... ben OĞUZHAN KOÇ'u çok seviyorum...
Diğer Haberler

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) 1994 yılından bu yana düzenlediği Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Ulusal Beste Yarışması”nın onuncusunun CD’si yayınlandı.

Yaşar Aksoy'un 2019 Eylül ayı Kültür - Sanat yazı dizisi.

Eylül ve Ekim aylarında yapılacak Ankara, Antalya, Denizli, İzmir, Bursa, Hatay, Gaziantep ve Adana konserleri... Kerki Solfej’in yaz coşkusunu devam ettireceği etkinl...

Toplam 200 ülkede tam 15 milyon milyoner. Milyonerler nasıl zengin kalıyor? “En basit kurallardan biri, çoğu oyunda birinin kazanması için birinin kaybetmesi gerektiği...

Dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun 9 uncu ve son filmi olan Bir Zamanlar Hollywood’da ABD ve İngiltere’de gösterime girdi. 23 Ağustos’ta ise Türkiye’de göster...

Çocuklar için fantastik film tavsiyesi. Masal Şatosu: Sihirli Davet filmi gösterime hazır. Türkiye'nin ilk fantastik çocuk aile filmi olan 'Masal Şatosu: Sihirli Davet...

Yaşar AKSOY'dan 2019 Ağustos ayı için Kültür - Sanata GÖZLEM.

Yazarlar
Website Security Test