Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kadın 49.bölüm yeni fragmanı yayınlandı izle

6.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kadın 49.bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Kadın dizisinin yeni yayınlanan fragmanını haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.

 

Kadın 49. bölüm yeni fragman video izle 6 Şubat 2019

Kadın 49.bölüm yeni fragman videosu yayınlandı. Peki 49.bölümü yeni fragmanında neler oluyor?

Fox TV'nin sevilen dizisi 'KADIN'ın 49.bölümünün yeni fragmanı yayınlandı.

Bir önceki bölümde Sarp, Bahar ve çocuklarının Nezir tarafından kaçırılmasına engel olabilmek için saklandığı dağ evine Pırıl ve Pırıl'dan olma çocuklarıyla birlikte dağ evinde eski ve yeni eşleri ve hem yeni hem eski eşlerinden olma ikişer çocuğuyla zor bir durumda kalmıştı. Bahar'ın Sarp'tan gittikçe uzaklaştığı bölümde Arif'e doğru yakınlaşmaktaydı. Ceyda arkadaşı Yeliz'in ölümünü kabullenemeyip sahnede bayılmıştı. Ceyda’nın durumu cenazeden sonra gittikçe kötüleşmeye başlamıştı. Bu arada Sarp, Bahar’ın tek telefon etme hakkını Arif’i aramak için kullandığını öğrendikten sonra Arif ismini merak etmeye başlar. Sarp, Pırıl'a Nezir'in adamlarının Bahar'ı ve çocukları kaçıracağını nerden bildiğini sormuş, Pırıl ise bu bilgiyi Şirin'den öğrendiğini itiraf etmek yerine Münir'den öğrendiğini söylemişti. Bahar ise Pırıl'ı yıllar önce parkta gördüğünü hatırlamış ve yaşadıklarını Pırıl'ın Sarp'tan sakladığını bildiğini söylemişti. Pırıl ise önce bu durumu inkar etmiş sonrasında ise gerçeği itiraf ederek Bahar'dan bu gerçeği Sarp'a söylememesini rica etmişti. Bahar ise "merak etme söylemem, çünkü kocanı istemiyorum" cevabını vermişti. Ceyda, Yeliz'in ölümünden sonra sinir krizi geçirerek Yeliz'in eskiden çalıştığı mağazaya giderek camları kırmıştı. Bu arada, Pırıl'ın babası Suat, Şirin ile bir kafede buluşup Şirin'e bir yüzük hediye etmişti.

Kadın 49. bölüm Fragmanında neler oluyor?

Sevilen dizi Kadın'ın 49. bölüm fragmanında Bahar Münir'in sesinden tanıyarak çocuklarını kaçıran adam olduğunu anlıyor. Münir'in üzerine yürüyen Bahar "sen benim çocuklarımı kaçırdın" diyor. Bahar'ı sakinleştirmeye çalışan Sarp "Bahar dur Münir benim adamım" diyor. Bahar'ın gözleri bir anda Pırıl'a dönüyor "bütün bunların arkasında sen vardın değil mi" deyip Pırıl'ın üzerine yürüyor. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Game of Thrones'un final sezonu başladı. ‘Unforgettable Croatia’ (Unutulmaz Hırvatistan) isimli bir tur şirketi, Game of Thrones'un finalinde ''Demir Taht''a kimin otu...

Game Of Thrones 8. ve final sezonu başladı. Game of Thrones hayranı bir iş arkadaşınız işe gelmedi mi? Sebebi Westerositis hastalığı olabilir.

Game of Thrones'ta Demir Taht'a kim oturacak? Game of Thrones'un 8. ve final sezonu yarın başlıyor.

Rock şarkıcısı Kıraç'tan ilginç bir İngilizce eğitim yorumu geldi.

Ünlü Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun dövmesi sosyal medyada patladı. Sıla yaptırdığı dövmede, ''Siz aşktan n'anlarsınız bayım?'' yazıyor.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, İsrail'de büyük bir konser verdi.

Türkücü Nihat Doğan, İstanbul ve Ankara'da konser vermeyecek iddiaları için konuştu.

Yazarlar
Website Security Test